"Heros, czy głowa rodziny?" - zadanie na język polski

"Heros, czy głowa rodziny?" na podstawie podanego fragmentu Iliady przeanalizuj portret Hektora, zwróć uwagę na różne aspekty jego wizerunku.

Potrzebuję na jutro, a nie mam zielonego pojęcia jak napisać;/ Mogę prosić o jakąś pomoc z waszej strony ?
 
No to już widziałem, ale jak się dowiedziałem to już kilka osób z mojej klasy to napisało, a nie chce mieć tego samego bo będzie lipa na lekcji ... A nauczycielkę mamy taką, że sprawdza w necie czy przepisywałeś czy nie ..
 
nikt ci gotowej pracy nie napisze...

we wstępie pracy przedstaw Hektora (ogólny zarys postaci), w rozwinięciu opisz jego cechy jako Herosa, następnie przejdź do cech Ojca/Męża. Zwróć uwagę na jego poświęcenie (oddał życie za naród, swoich bliskich w tym brata cieniasa). W zakończeniu wyraź swoje zdanie,zwracając uwagę np. na to czy Hektor postąpił słusznie.

poczytaj parę prac z google i sklej to jakoś logicznie
nie masz dużo do roboty, tym bardziej że bazujesz na fragmencie (nawet nie napisałeś nam na jakim)
 
ja mam napisać na podstawie pieśni 6, a na google nie ma żadnych gotowych prac, zaraz zabieram się za samodzielne pisanie
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top