Internet przez Bluetooth w WM

119q6hj.jpg


opis:

Poradnik wraz ze screenami mojego autorstwa opisujący krok po kroku proces ustawienia opcji BT w Windows Mobile. Dzięki temu będziemy mogli synchronizować nasz palmtop z pecetem bez użycia kabli, wysyłać gry/aplikacje oraz co najważniejsze korzystać z internetu przez sinozębego :)
Instrukcję możemy zobaczyć pod adresem: Internet przez BT w WM - by CNK [gsmx.pl], lub pobrać z poniższego linku.
Autor: CNK
Rozmiar: 1,31 MB


Niezbędne programy:
:arrow: Bluetooth WidComm 5.0.1.802 PL
:arrow: ActiveSync (AS) 4.5 PL
 
Ostatnio edytowany:
a da się tak przez USB?
 
przez USB możesz mieć internet bez niczego, wystarczy że masz podłączony PPC i zsynchronizowany z ActiveSync ;) Wystarczy tylko żeby na PC był internet ;]
 
no dobra a jak z tym przez usb zrobic ??( dokładniej jeśli można)

P.S przez usb działa wyśmienicie żadnych kosztów :D szkoda że kabel nie ma 3 metró długości :)
 
Ostatnio edytowany:
no normalnie, po synchronizacji PPC z PC programem ActiveSync masz w telefonie internet z peceta :P
 
właśnie sprawdzam lepiej żeby działało bo mam tylko 2 zł na koncie :P


P.S internet działa Super ale pojawia się następny problem bo pliki tymczasowe z internetu zapisuje na pamięć telefonu a nie karty pamięci a w telefonie mam 1 mb wolnej pamięci i musze co 3 strony czyścic ją. da sie żeby pliki tymczasowe trzymało na karcie pamięci?
 
Ostatnio edytowany:
zmień sobie ustawienia, korzystasz z Opery Mobile? Spróbuj zainstalować ją na karcie, a nie na pamięci telefonu :P
 
Pomocy ;( Ja mam HTC TYTN 2 i jak mam podłączony go z kompem przez usb, i zsynchronizowany to nie mam neta w telefonie. Jak wchodze w explorera i wpisuje jakiś adres stronki to chce łączyć przez 3g orange... A powinno być od razu nie?
 
Ustawienia->Połączenia->USB do komputera pc-> i Zaznacz "Włącz zaawansowane funkcje sieciowe"
 
Udało mi się ale nie tym sposobem, na PC wszedłem w sieci i udostępniłem sieć innym użytkownikom.
 
troche odkopię temat. moze ktos ma pomysl dlaczego w momencie gdy powinienem moc zaznaczyc metode 'activesync' po dodaniu urzadzenia nie wyskakuje mi opcja 'activesync' tylko caly czas 'brak portow com' ? przekopalem juz wszystko, probowalem innych romow, innego portu usb, kombinowalem na x1 i nie mam juz pojecia poddaje sie. jakies pomysly?
 
A masz zainstalowany poprawnie ActiveSync? Spróbuj jeszcze raz go zainstalować, sprawdź też czy masz najnowsze .NETFramefork, który też jest zazwyczaj wymagany.
 
Bardzo proszę o mirrora
 
Siema otóż jestem tu nowy i mam pytanie, Czy taki net przez Bluetootha da sie ciągnąć na Acer n30 (palmtop) Jeśli tak to jak to zrobić :). Z góry dzięki za info ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top