Internet mobilny era czy orange

Witam mam problem w doborze sieci, internetu mobilnego będę używał dość często, chodzi o to która z tych sieci jest stabilniejsza(chodzi o wasze opinie) moja lokalizacja to Mińsk Mazowiecki mieszkam w centrum,i która oferta będzie lepsza, nie chce żeby mnie wpuszczono w maliny, w Erze mam telefon na kartę i era jak i Orange maja podobny zasięg, czy zasięg zależy też od wysokość?
Jeżeli coś nie jasne to powiem o co chodzi.
Z Góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam
Ps. jeżeli zły dział proszę przenieść
 
Dla mnie jest lepszy internet z Ery, tutaj możesz sobie porównać dwie mapki zasięgu
Dla ery:
Mapa zasięgu Era - klienci biznesowi - era.pl

I dla Orange:
GSMonline.pl - UMTS/EDGE w Orange - mapy zasięgu

Możesz tu zobaczyć w jakiej technologi masz zasięg
 
Dokładnie tak, jak napisał kolega wyżej, jednakże jeśli masz zamiar często korzystać z internetu, to warto zorientować się w cenach pakietów internetowych.
 
Co do ceny to wydaje mi się, że era lepsza (jest "lejek"). Ale nie jestem pewien co do dostępności lepszych pakietów internetowych bez umowy...
 
Era odpada. Moze jednak orange w tym momencie ma lepszą ofertę badź Play
 
hmm... sam mam Era Blueconnect i nie jestem zadowolony :(
Zasięg mam doskonały (500m od przekaźnika) prędkość 10 Mbit/s ale co z tego jak mam pakiet 1 GB/miesiąc :(
Za tą cenę (ok 70 zł) mogłem kupić SE k510 kartę Plusa, i mieć 2 GB/miesięcznie w cenie doładowania (20 zł) :(
 
ja polecam iplusa. przy przedluzeniu umowy daja niezle promocje.
a pakiet 5zl albo 10 ( nie pamietam ale to w zaleznosci od abonamentu) i sciagasz od 00.00 d0 9.00 ile chcesz bez limitu
 
Ja polecam internet mobilny z ery. Za 9zł masz internet bez limitu, ale po wykorzystaniu 100mb zwalnia.
 
Orange Free na kartę - za doładowania darmowy transfer, do tego możesz korzystać z sms (20gr) i dzwonić (29gr)
Przy doładowaniu 25zł jest 1GB transferu z taką prędkością jaką modem/telefon obsłuży.
Jeżeli nie wykorzystasz wszystkiego i doładujesz w czasie pakiet się kumuluje
 
Ja polecam internet mobilny z ery. Za 9zł masz internet bez limitu, ale po wykorzystaniu 100mb zwalnia.
I tu kolegę popieram też mam ten internet i jak narazie bez zarzutu , działa bez zawiech i w miarę szybko.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top