Cześć.

Mam problem z instalowaniem gierek do Wave 525...
Korzystam z pewnego ( znanego i dobrego tutka " ale nie rozumiem pierwszego punktu .

1. Podłączamy naszego WAVE do komputera, uruchamiamy KIES w trybie
"Samsung Kies". Przechodzimy do sklepu Samsung Apps i instalujemy
ARDefender na naszą KARTĘ PAMIĘCI.]
Ok, podłączam Wave do komputera przez USB , wyskakują opcje : pamięć masowa itp, wybieram " Samsung Kies " , ok wybrałem to i połączył mi się z komputerem, ale jak mam wybrać " samsung Apps " przecież na tle pojawiła się informacja że połączona i pisze jak wyjść z tej opcji , jest to ważny punkt ponieważ mam z Samsung Apps pobrać " ARDefender "
Prosiłbym o pomoc.

* Pisze tutaj ponieważ kumpel polecił mi tą stronę .
 
Spróbuj nacisnąć czerwoną słuchawkę (klawisz po prawej stronie pod ekranem), powinno powrócić do głównego menu, napisz o efektach
 
No tak, jestem w głównym menu ale gdy wyszukuje w Samsung Apps ARDefender nic nie wyskakuje ;(
 
Jak czytam w internecie, to jest darmowa gra. Możesz pobrać każdą inną, ale nie wiem czy wtedy poradzisz sobie ze znalezieniem jej
 
Ale są inne tzn. są do " d*py " , grafika się nie różni od zwykłych gier na fony klasyczne
dlatego są te gry ( grafika ładna ) ale instaluje je się z sposobem zamieniania... ale nie wiem skąd oni biorą te ARD
 
no ale chcesz to ardefender czy chcesz zamieniać? bo to chyba jest do sposobu na zamienianie
ARDefender tu masz link do głównej strony, link do samsung apps nie działa (widocznie usunęli)
 
Dokładnie to mam zrobić :
Przechodzimy do sklepu Samsung Apps i instalujemy
ARDefender na naszą KARTĘ PAMIĘCI.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top