Witam mam pewien problem !

Otóż bateria w tymże telefoniku przy ciąglym używaniu trzyma mi 4-5 godzin jest jakis sposób na wydlużenie pracy tego telefonu?
 
Wyłącz wi-fi, bluetouch, jakieś ruchome/animowane tapety, zmniejsz jasność ekranu i czas jego działania, zabij apki z tle np. advanced task killer (w downloadzie).
 
A jakiego masz Androida? u mnie po aktualizacji do 2.3.3 wytrzymywał spokojnie 2dni intensywnego użytkowania i to przy włączonym non stop WI-FI. Generalnie tak jak kolega wyżej radzi doinstaluj Task Killera i po każdej zabawie zabijaj wszystkie aplikacje działające w tle, jasność na minimum i powinno teoretycznie coś to dać. Jeśli nie to może warto wymienić baterie...
 
Jeśli nie to może warto wymienić baterie...
Masz na myśli oryginalną. Bo jeśli podróbki to ci wytrzyma jeszcze mniej niż na oryginalnej zjechanej że tak powiem ..
 
Oczywiście mówię o orginale ;) mój desire jak go sprzedawałem miał 6 miesięcy i używałem go od nowości więc bateria była na pewno w dobrym stanie, pytanie jak wiekowy jest telefon kolegi. Dodatkowo w moim przypadku po zmianie androida czas czuwania wyraźnie się wydłużył. Mój obecny HTC Sensation wytrzymuje tylko jeden dzień więc nie wierzę że desire może działać tylko 4-5h. Chyba, że przy ciągłym obciążeniu bądź właśnie dogorywającej już baterii.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top