Gry N-gage w pełnej wersji dla FP1 & FP2


ngage.jpg

DLA FP1 - NIE WYMAGA ZŁAMANEGO SYSTEMU

1. Ściągnij scrackowaną i zmodyfikowaną grę n-gage (wszystkie linki do gier umieszczone są na końcu posta w pliku word)

2. Zmień nazwę gry ściągniętej z nazwa_gry.n-gage na game.n-gage i wrzuć ją do folderu który wypakowaliśmy plik rar .

3. Nazwę certyfikatu zmieniamy na cert a nazwę key fila na key (nasz folder w tej chwili musi wyglądać tak:



4. Klikamy dwa razy na signgame i klikamy enter i na końcu enter.

5. Czekamy aż ujrzymy takie coś:



6. W tej chwili w naszym folderze pojawił się plik game.signed.n-gage. Wrzucamy ten plik do folderu n-gage na naszej karcie pamięci w telefonie. Wchodzimy w aplikację n-gage i instalacja rozpocznie się nam automatycznie.

9.Aby gry zadziałały trzeba pobrać tylko i wyłącznie gry z tego posta inne nie zadziałają .

10. Ciesz się wersją full gry


_______________________________________________________
DLA FP2

1.Pobraną grę n-gage (musi być scrackowana przez Binpda) wgraj do wcześniej wypakowanego folderu, następnie zmień jej nazwę na gra.n-gage;

2. Wgraj certyfikaty do twojego IMEI nazywając plik certyfikatu cert.cer zaś plik kluczy key.key również do folderu aplikacji

2.Uruchom Nfp2.cmd

3.Postępuj zgodnie z instrukcjami

4. Wgraj powstały podpisana_gra.n-gage do folderu N-gage na karcie pamięci

Za pierwszym razem może pojawić się komunikat zachęcający do zakupu, należy wybrać wtedy Anuluj

Enjoy!

GRY DLA FP2 tylko i wyłacznie od bodyz !!!


JEŚLI ROBISZ WEDŁUG INSTRUKCJI ZADZIAŁA NA 100%



LINK DO GRY DLA FP1 (tylko)
DLA FP1

DLA FP2


CAŁY OPIS I UP SĄ MOJE . W RAZIE PYTAŃ PISZ ODPOWIEM JAK NAJSZYBCIEJ SIĘ DA
:P:P:P


Linki sprawdzone (08.01.12r.) //karol152
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
tylko, że hasło to nazwa innego forum i zostało zagwiazdkowane :) Nie reklamujemy, popraw up bo do usunięcia będzie
 
Znając hasło mogę powiedzieć że ta strona mi nie działa co jest w haśle. Więc moim zdaniem może zostać...
 
ale to jest tylko hasło do plików nie link ani odnośnik . też nie może zostać ??
 
nie, bo reklamujesz konkurencję...
 
nie, bo reklamujesz konkurencję...
jutro w szkole prześle poprawiony załącznik


P.S Dziwne na z jednym z forum ten przedstawiony sposób po 3 godzinach miał 60 postów co mnie bardzo ucieszyło a tu cos słabo

[mod]bo symbian wymiera[/mod]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top