Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
siema tak jak w temacie chodzi o to że nie moge grać w gry przez bluetooth bo albo gra sie nie włancza albo zawiesza po włączeniu np. pes,gish mam emulator do gier Jbed3DMod trzeba ściągnąć jakiś inny? jeśli tak to jaki ??
 
w gry Java nie pograsz, chyba że w Wersje na HTC, obsługujące ekran dotykowy...
Zwykłe gry wymagają klawiaturki numerycznej.
W multiplayer pograsz spokojnie na grach przeznaczonych na Windows Mobile (rozszerzenie .cab lub .exe). Pograć możesz z innymi, którzy również mają PPC z okienkami :P
Gry z trybem multiplayer to przede wszystkim wyścigi w HD od gameloftu (Asphalt 4 HD, Ferrari GT: Evolution HD itp.)

Pozdrawiam ;)
 
Ale chyba C600 ma klawiaturę numeryczną?
 
ale i tak inny system, a do Bluetooth są potrzebne dodatkowe pliki .class (javax.bluetooth.*), a wykorzystanie zewnętrznych bibliotek z poziomu jednej aplikacji chyba nie jest możliwe.
Możesz testować na różnych emulatorach (Jbed, Jblend3D itp.), ale to pewnie i tak wiele nie da bo one tego nie obsługują... ^^
 
mam ten telefon od nie dawna i wogóle nie wiem o czym gadacie :) co do emulatorów spróbuje ale dziwi mnie fakt że windows i wogle a nie można prze bluetootha zagrać z kumplem :( na smartphone dużo gierek nie ma a prze bluetooth mysle ze jeszcze mniej :( możecie podać jakies linki lub chociażnazwy jakichś gierek przez bluetootha które zadziałają??
 
Ostatnio edytowany:
Czytaj uważniej:
Pograć możesz z innymi, którzy również mają PPC z okienkami Gry z trybem multiplayer to przede wszystkim wyścigi w HD od gameloftu (Asphalt 4 HD, Ferrari GT: Evolution HD itp.)
1. Na okienkach nie gra się w gry Java...

2. Linki do gier o których wcześniej wspominałem:
http://forum.gsmx.pl/15908/ferrari-gt-evolution-hd.html
http://forum.gsmx.pl/16016/asphalt-4-elite-racing-hd-qvga-wqvga-kaiser-omnia.html

3. Worms World Party - najlepsza multiplayer (gramy bez BT - na jednym telefonie), ale za to wormsy jak na pececie :P Niestety wersja tylko na dotykowce, jak większość, więc raczej Ci nie zadziała...
 
no dobrze jeżeli nie moge grać przez bluetootha z kumplem to można chociarz odpalić grę żeby single player pograć?? bo nie działa mi nawet micro cs:( a linki co podałeś to na jednej stronce wypisane jaką gre do jakiego telefonu ściągać ( szkoda że nie ma na tej liście spv c600/ htc tornado) a na drugiej po odpaleniu strony z plikiem wyskakuje że plik usunięto .
 
Ostatnio edytowany:
Wormsy ci zadzialaja tylko musisz znalesc odpowiednia wersje.W gry java przez bluetooth nie da sie grac ale zawsze mozesz zagrac w call of duty 2 albo przez emulator mophun-multiplayer

 
czytam na google i już sam nie jestem pewien czy tten mophun to gra czy emulator :)?

Dobra już jestem pewien że to emulator ściągam jakiś ale nie jestem pewien czy działa i czy dobra rozdziałka :D

no dobra mam tego mophuna i działa da sie jakoś odpalić na nim gre java żeby grać przez bluetootha albo chociarza singleplayer ??( chodzi mi tutaj o gry z opcją multiplayer ale żeby chociarz singleplayer pograc)
 
Ostatnio edytowany:
Czytaj uwaznie!Na swoim telefonie nie zagrasz w gry java przez bluetooth a mophun to Nie jest emulator javy ale skoro go sciagnoles to napewno razem z kilkoma grami wiec...
 
a zmiana romu by nic nie dała ?
 
odpowie ktoś czy zmiana romu by nie pomogła ??
 
inny rom nie pomoże, przez BT na WM można grać tylko w gry na platformę Windows Mobile :P
czyli w skrócie: do wspólnej gry z kolegą potrzebne są Wam 2 ppc z okienkami + gra na wm z opcją gry multiplayer przez BT ;]
 
a jeśli ja gram przez mophuna a kumpel w javie w tą samą gierke to da sie multiplayer zagrać czy nie ?
 
do Bluetooth są potrzebne dodatkowe pliki .class (javax.bluetooth.*), a wykorzystanie zewnętrznych bibliotek z poziomu jednej aplikacji chyba nie jest możliwe.
Możesz testować na różnych emulatorach (Jbed, Jblend3D itp.), ale to pewnie i tak wiele nie da...
Niestety na WM nie pograsz przez BT w gry java ;p
Czytaj uważnie ;]
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top