Gry gameloftu.

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
no, gdyby gameloft sobie zyczyl tak z 6,10 to by bylo spoko, ale dycha to za drogo, moim zdaniem dobrze ze na stronce nie jest tylko forum, ale tez download.
 
No tak mają ceny zabójcze dyche za gierkę to trochę za dużo ale jak ktoś chce niech kupuje
 
Ogólnie to lubię sobie kupować oryginały(gry na kompa,płytki The Prodigy,anime)ale gry na komę to niechlubny wyjątek :P
 
gry na komę to niechlubny wyjątek

nom nie oplaca sie wydawac 10 zl na gre w ktora sie pogra 20 min
 
jakby gry były za 2,66 to jeszcze by można zapłacić :P ale po co skoro tutaj ma się całkiem za free?? :D
 
W sumie też myśle że bez sensu kupowac gry za dyche lub nawet 32 zł (townsmen :) ). Jak są strony i fora z grami za free^^
 
takie stronki są super jak te
 
Pamietam jak na moim pierwszym telefonie (nokia 3100) sciągałem gry z Wapstera w sumie na nie wydałem ponad 100 zł (sciągałem te za 10,98) jednak potem tak i je usuwalem (wormsy:/) dopóki nie odkrylem ze nie można sciągać z neta od tego czasu nie ściągnołem już żadnej gry z żadnej gazety:/
POZDRO
 
ten problem nie dotyczy tylko tej strony
nie ukrywam mam konta na innych stronach o podobnej tematyce i oni sobie to tak tlumacza :
jakies typy studenty śleńczą po nocach i robia gry a potem my oczekujemy ze mimo tego ze oni pracuja zebysmy mieli rozrywke to nie powinni dostawac za to kasy

Idzmy do pracy nie dostawajmy kasy

(ale i tak 11 zeta to za duzo ale dla amerykanow to nic )
 
extra one sa

gierki gameloftu sa extra mysle ze powinno sie je wrzucic
 
bo gameloft wrzuca najwięcej i najlepiej, prawda :)
 
gierki gameloftu nie sa takie dobre lepiej isc na jakosc a nie na ilosc a oni robia duzo gier i wiekszosc to kicz
 
dokładnie niezłe są te giereczki
 
Dla mnie gra to gra , może i gameloft ma gierki do bani , to zastanawiam sie dlaczego tyle ludzi ściąga z niej gierki i nie nażeka :good:
 
no co niektore ma fajne, ale wiekszosc jednak lepszych jest z tych firm "no-name" ;]
bo robia gry na grywalnosc, nie na ilosc.
Gameloft ma bardzodzo podobne gry, czasem mam wrazenie ze sa tylko postacie podmienione.
 
Zgadzam sie z rascal np taki Assasin Creed nie rożni sie niczym od Prince of persia xD albo Splinter Cell'a
 
Dla nas to i tak lepiej ze zamiesczaja te gry. Wszystko za darmo. Cóż moze to i nielegalne ale kto na to zwraca uwage ^^
 
no jak ktos ma to mozna wrzucic ;]
 
co do podobnych gier to z nowości np. Wimbledon 2O08 i Roland Garros 2O08 - różni się naprawdę drobnymi szczegółami heh, kolor ziemi itp.. choć ma i pare różnic :P
 
kazdy woli sciagnac cos z neta niz kupowac to jest normalne
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top