Gangstar: Miami Vindication za darmo - 2024

Gangstar: Miami Vindication



opis:


Najnowszy Gang$tar od Gameloftu. Tym razem przenosimy się do Miami. Wcielamy sie w młodego gangstera, który poszukuje swojego brata. Jak zwykle mamy do czynienia z przestępczym światem, strzelaninami, walkami wręcz itp.

opis:


Producent: Gameloft
Rozmiar: 4.7 MB
Rozszerzenie: apk

Pobiera pliki na kartę pamięci SD



screeny:


http://blog.gameloft.com/wp-content/uploads/2O10/09/gangstar-miami-vindication-iphone-320x480.png


http://images.intomobile.com/wp-content/uploads/2O10/09/Gangstar2-660x440.jpg





download:




lub



 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Koles wyglada jak Sawyer z LOST ^^ Nawet ubrany podobnie... Ale ja nie o tym - mozna prosic o pliki na karte sd ?

patrykzz - gra Ci smiga na x10 ?
 
Tak, na X10 działa.
Już wrzucam pliki na SD :)

Edit:

Hotfile.com: Gangstar2.rar
 
Ostatnio edytowany:
ktoś testował na lg gt540?
 

piszą ze działa ... ale bez swapera i podkręcenia procesora moze być lipa ... troszke ucina ekran ale to graczom nie przeszkadza
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Wersja przeznaczona dla HTC, działa także na HD2.
wersja 3.1.4
waga 4.63 mb

Mirror:

http://www.megaupload.com/?d=YP2SJ2W4

 
Ostatnio edytowany:
Na GT540 nie działa - prawie.
A co do filmu - było o nim na forum o Swifcie.
Da się tylko jeździć i łazić.
Ani strzelać, ani biegać.


[852MHz, swapper 500mb]
 
Gangstar: Miami Vindication HD

Gangstar: Miami Vindication HD




opis:


Enjoy the most immersive full-3D crime simulation ever on smartphone! Gangstar: Miami Vindication has a new, unique feel that delivers a deep storyline of revenge: plunge into Miami gang life and live a fast-paced adventure to liberate your little brother who has been kidnapped by the Armada gang for unknown reasons…



opis:


Producent: Gameloft
Rozmiar: 10 Mb
Rozszerzenie: .apk
Rozdzielczość: WVGA (480x800)
[tlo]
Dodatkowe info:
Ściągamy paczkę i wrzucamy na kartę pamięci plik .apk (w zależności od naszego modelu - patrz niżej) i za pomocą Wi-Fi ściągamy pliki odpowiadające za grę (ok. 200mb). Po ściągnięciu jest to pełna wersja.​
[/tlo]

Kod:
Gangstar Miami Vindication HD v3.1.4:
- Samsung Galaxy S Showcase
- Samsung GT-i9000 Galaxy S
- Samsung GT-i9000B Galaxy
- Samsung GT-i9000T
- Samsung SCH-i400 Atlas
- Samsung SCH-i500 Fascinate/Galaxy S
- Samsung SGH-T959 Vibrant
- Samsung SPH-D700 Epic 4G
- Motorola A855 Droid
- Motorola A955 Droid 2
- Motorola Droid X
- Motorola MB525 Jordan
- Motorola Milestone
Gangstar Miami Vindication HD v3.1.4:
- HTC Desire HD
- HTC Desire Z
- HTC My Touch 4G

screeny:


















download:







haslo:


Hasło do archiwum

 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Na mojej x10 dziala, w miescie tylko troche zwalnia - pytanie czy tak po prostu na xperiach jest czy to ja mam zawalony czyms fon ? ;)
 
Tak na Xperiach, bo gameloft niestety nie support'uje X10.
 
No szkoda... mam nadzieje, ze sprawa bedzie wygladac inaczej przy Arc i spokojnie bedzie mozna na niej grac we wszystkie produkcje dostepne na androida. A brak supportu zapewne wynika z braku multitouch-a na x10 (swoja droga troche wstyd).
 
Jak to nie ma jak już jest tylko nie nazywa się MultiTouch tylko DualTouch i obsługuje max 2 palce(bo po co komu więcej? :D)
 
Jak jest ? Od kiedy ? Na x10 ? Podlaczam telefon, mam najnowsza aktualizacje a DualTocha nie mam :/

Co do MT - to Arc ma rozpoznawac do 10 dotkniec na raz. Po co ? Nie wiem, ale wiecej jak dwa moga miec swoje rozwiazania w grach (jakies kombosy w bijatykach wymagajacych wcisniecia dwoch przyciskow na raz + jakis kierunek). W programach tez, ale glownie graficznych czy przegladarkach zdjec (jakies bajerki dotykowe ;) ).
 
Arc ma rozpoznawać 32 palce na raz - nie żartuję, tak wyczytałem :D

A co do X10, to multitouch na pewno będzie, w lutym najprawdopodobniej.
 
32 palce... Nie bede komentowal ;) Co do tego mt to na pewno jak na pewno, ja Sony juz tak srednio wierze z tymi ich zapowiedziami kolejnych aktualizacji. I z mojej strony koncze juz ten offtop :)
 
taaa wyszły ostatnio...Miami vindication i Black pegasus...perełki...Modern Combat kupiłem bo to pewniak ze isty ale bałem sie o Gangstara zwazywszy ze jedynka ssała a kupiłem..
ee jakies pomysły co zrobić z force close podczas loadingu ? staje na 20%
myślę że trza bdzie usunąć folder i instalka na nowo..tylko ze na fonie sie nie udało to spróbuje na kompie..

spoko juz...to tylko za pierwszym razem taki error potem gładko...
ja nie moge jaka zajeqrwabista gra...Pegasus tez...spoko ale ja myslałem ze pierwsze części to bustwo i nie ma nic lepszego a to....słodki jezu...niech jeszcze wypuszczą NOVA 2 i dungeon hunters 2, hmmm asfalt to juz za niedługo bedzie takze lepiej przejde jedynke...nocka dzis....
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Gierka całkiem fajna tylko, że nawet na Samsungu Galaxy S lubi się czasem przyciąć.:PP
 
Mam pytanie ta gra dziala na x10 mini pro ???
 
rozdzielczość dyskwalifikuje ten telefon wiec nie pograsz
 
bedzie dzialala na x10 mini pro
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
CNK Gry iOS Symulatory 0 Odpowiedzi
tobis620 Gry Android Bijatyki 1 Odpowiedzi
G Darmowe gry Java 240x320 1 Odpowiedzi
ziomal123 Darmowe gry Java 240x400 1 Odpowiedzi
A Gry Android 16 Odpowiedzi
Top