Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Siemka mam pomysł jak otrzymać pełną wersję tej gry działającą na Nokiach.Potrzebny jest mi jedynie wykonawca który poświęci kilka złotych.Mój pomysł przedstawia się tak:

1.Trzeba mieć komórkę z symbianem 9.x (240x320 rozdziałka)
2.Telefon powinien być zhackowany
3.Potrzeba mieć oryginalną wersję gry (znaczy tą nie pseudo-ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ) działającą na symbiana.
4.Mieć założone konto na fishlabs
5.Podczas gry pierw połączyć się kontem , a w późniejszej fazie zapłacić (no cóż :/ ) za pełną aktywację.
6.Po pełnej aktywacji wejść w XPlore,przedtem walnąć na Caps'y by się dostać na folderu private
w miejscu gdzie gra została zainstalowana (C to pamięć fona , E to karta). poszukać w katalogach 200...coś tam coś tam (nie pamiętam liczb) folderu Midlets, i znowu szukać instalki gry znajdującej się w "którymś" z katalogów.Oraz skopiować dane aplikacji np.programem do robienia kopii zapasowych zawartości telefonu.

Oto mój plan,jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia ,że np.coś napisałem nie tak to niech mnie poprawi.No i oczywiście szukam takiej osoby która by się podjęła tych kroków.Na pewno na tym nie straci wiele, bo jako nieliczna będzie mogła pykać w GoF2 pełną wersję ,która jest okrutnie rozbudowana:spox:
 
Nie ma sensu tak ryzykować swoim telefonem jak są już wersje shakowane dostępne do ściągnięcia
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
B Gry Android 1 Odpowiedzi
I Gry Android Zręcznościowe 1 Odpowiedzi
M Gry Android Symulatory 6 Odpowiedzi
L Darmowe gry Java 240x320 1 Odpowiedzi
TehGM Motywy SE 0 Odpowiedzi
Top