Nikon jest dobry,samsung mi sie niepodoba ;/
 
Ja mam Nikona aparat i jestem w 100% zadowolony z niego:)
 
według mnie sony to jest świetna firma
 
Według mnie Nikon robi dobre aparaty:)
 
Ja uważam że najlepszą firmą sprzedającą aparaty fotograficzne dla początkujących a zarazem i dla zaawansowanych jest Panasonic.100% jakość zdjęć.http://allegro.pl/28171_panasonic.html?order=t&view=gtext
 
ja mam juz od dluzszego czasu canon i sprawuje sie swietnie. Dobrej jakosci fotki. Mimo ze aparat amatorski to jestem bardzo zadowolony. Poza tym wczesniej tez mialem tej samej firmy. Polecam
 
Ja mam Sony Alpha Nikon d40 obydwa spisują się świetnie
 
nikon robi dobre aparaty a sony zajeb**ste aparaty , a samsung lepiej może nie mowić.
 
cyber-shot jest latwy w obsludze i fajne zdiecja wychodza
 
najlepsze są cyfrowe lustrzanki z w|w firm ;)
 
Canon ! Nawet cyfrówki robią świetne zdjęcia nie mówiąc o lustrzankach nawet.
 
mam samsunga i sprawuje sie dobrze,choc wg mnie najlepszy jest sony(placi sie jednak glownie za firme)
 
polecam aparaty Samsunga,robią b.dobre zdjęcia,są łatwe w obsłudze i lepsze od Kodaka.pozdrawiam
 
Co do lustrzanek to najlepszą firmą, najbardziej uznaną i robiącą przede wszystkim najlepsze lustrzanki pozostanie Nikon chociaż Canon też ma klasę.Brat na właśnie Nikona :D W szafce leży jeszcze gdzieś u mnie zasłużony ZENIT.To jest dopiero sprzęt.
 
Ostatnio edytowany:
Nie piszcie tu o lustrzankach, temat jest do wypowiedzi o waszym sprzęcie, a nie o dyskusji o lustrzankach
 
Canon i Nikon liczą się tylko te dwie firmy
od początku istnienia rozwijają się tylko w branży fotograficznej i optycznej...

Pozdro

PS. Sony niech się bierze za telewizory a nie aparaty
 
To chyba oczywiste że Sony :D Jest świetny ! Mam dwa aparaty i powiem ci że są świetne. Może ceny nie są niskie ale czasem warto dołożyć i mieć coś dobrego.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top