FC Barcelona

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Piszcie co myślicie na temat tego klubu tutaj ja chyba nie muszę wystarczy popatrzeć na mój podpis :D :D :D
 
Królewscy! jaka tam barcelona HEH
 
Wiec tak ... niedawno 2 sezony wczesniej byli rewelacyjni .. Ronaldinhio , Eto'o , Messi , Cala Ekipa Super. Kazdy bil sie o tych pilkarzy. Lecz forma musicie przyznac znacznie spadla w porównaniu do sezonu 2006/07. Ogólnie moim zdaniem dobry zespól ... potrafi zaskoczyc i zagrac momentami piekna pilke ... :)
 
a ja tam wole sto razy bardziej Manchester United i poprostu sa lepsi :p
 
Barca w tym sezonie pokaże swoje prawdziwe oblicze, bez Gwiazdeczki Ronaldinho, który kiedyś, powrzam Kiedyś! był dobry xD. a to że nie wyszedl nam początek sozeonu, to każdemu sie zdarza:D ( Deportivo 2-1Real):D
 
śmiejesz śię z Realu a sama Barcelona przegrala ze słabym
benjaminkiem-Numancia 1-0 Barcelona
 
Ja uważam Barcelonę za najlepszy klub piłkarski świata, nie mam nic przeciwko Realowi i Man Utd, oni również są świetnymi zespołami, ale najbardziej przypadł mi do gustu ten klub...
 
]ja wole manchester dla mnie to MANU jest najlepszy
 
Na prawdę zespół o światowej klasie. Te niebiesko bordowe pasy (koszulka Barcy) jest o wiele bardziej wymowna niż chociażby biała koszulka królewskich. Moim zdaniem Real nie ma co się równać do Barcelony. Tercet Eto, Messi, Henry to moim zdaniem na obecną chwilę jeden z najlepszych ataków świata.
 
liga hiszpańska robi się nudna, Barcelona ma za łatwych rywali, lepsza jest ligue 1.
 
Barcelona Wymiata :) o na najlepsza a szegolnie wczorajszy popis graczy barcelony ich zgrania :) szkoda ze nie ma Roniego i Dos Santosa mili chlopaki dobre zgranie...na lewej stronie wymiatal Puyol i Roni idz akcjie :) mm rewelacja
 
ja oczywiście kibicuje od 7 lat Realowi więc oczywiste jest, że barcelony nienawidzę. Wystarczy spojrzeć na osiągnięcia Madrytu;D
 
Moim zdaniem aktualnie najlepszy klub świata :)
Z całym szacunkiem dla fanów Red Devils :P
2 Linia Barcelony jest kosmiczna na czele z Xavi'm i Messi'm :)
Myślę ze nawet wielkie zakupy Realu Madryt nic nie pomogą by zbliżyć sie do Barcy..
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
IGoR1991 Sport 1 Odpowiedzi
tepig E-Booki 0 Odpowiedzi
T Sport 16 Odpowiedzi
Matheo11 Sport 17 Odpowiedzi
T Sport 19 Odpowiedzi
Top