Fajne, śmieszne SMS-y

Temat w 'SMS' rozpoczęty przez CNK, 19.06.2007.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
  1. CNK

CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

Otrzymane lajki:
    960
    • Message Error: Sms ktory zostal do ciebie przeslany byl zbyt duzy aby wyswietlic go na twoim malym telefonie... Kup sobie wiekszy!!!

• Twoj telefon komorkowy wykonal nieplanowana operacje w adresie: x00v8 w module: mobile.vxd Wcisnij CTRL+ALT+DEL aby zrestartowac telefon!

• 4 na 5 psychiatrow twierdzi, ze osoby czesto onanizujace sie zawsze trzymaja telefon komorkowy w prawej rece.

• Od Operatora Sieci: Limit Twoich darmowych minut zostal przekazany na cel charytatywny. DZIEKUJEMY!

• !!!WAZNA WIADOMOSC!!! Wlasnie wygrales(as) wyjazd na zimowe GEY LESBIAN-PARTY w Berlinie!!! Jezeli nie bedziesz mogl(a) przyjechac... przyjada do Ciebie!!!

• Najpierw jest twardy i suchy ale jak sie go wlozy i wyciagnie to staje sie miekki i mokry... Co to jest? Odp:No przeciez rogalik w mleku TY SWINTUCHU!!!

• Jaka jest roznica miedzy kobiecymi ustami a drzwiami od Trabanta? Odp: Zadna! I to i to zeby zamknac trzeba porzadnie trzasnac!

• Wypij rano litr mleczka a bedzie Ci stal jak swieczka, zjedz wieczorem bulke z makiem a rano wstaniesz z twardym ptakiem!!!

• Wlasnie aktywowales usluge A to oznacza ze przy najblizszym kontakcie z centrum obslugi nasz pracownik moze Ci co NAJwyzej nakopac do dupy!!!

• Ostatnie badania firmy DUREX wykazaly ze przecietny Polak uprawia sex srednio 3x/tydzien... I co pewnie jestes ciekaw kto za Ciebie...

• Nie jestem przystojny jak Brad Pitt, nie mam tyleczka jak Mel Gibson, nie jestem szybki jak Jean-Cloude van Damme, nie jestem bogaty jak Bill Gates... ALE ZA TO LIZE JAK LESSIE!!!

• Wiem, ze bedzie Ci ciezko, ale wierz mi, ze i mnie jest ciezko... Pisze to bo ktos Ci to musi napisac: SWIETY MIKOLAJ NIE ISTNIEJE!!!

• Jak poznasz, ze zarazilas sie Choroba Wscieklych Krow??? Odp.: Muche ktora usiadzie Ci na d... zabijesz ogonem!!!

Ostatnio edytowany przez moderatora: 10.11.2008
    tepig lubi to.
  2. Google AdSense Reklama

3. Anqula

Anqula Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    Grupa malp uciekla wczoraj z ZOO, najsmieszniejsze to to, ze jedna trzyma ten telefon!

Chcesz byc kochany(a) prawdziwa i szczera miloscia??? TO KUP SOBIE PSA!!!

W razie ataku nudow przeczytac sms. W razie nudow idioto!

Pora na dobranoc, bo juz ksiezyc swieci, dzieci spac juz ida, mis po flaszke leci.

Za gorami za lasami zyl Bin Laden z Talibami, az pewnego dnia we wtorek, gdy dopisal mu humorek zamiast ESCAPE wcisnal ENTER i rozjebal World Trade Center.

Gdyby nie pies ktory mnie wyprzedzil na schodach do burdelu byl bym twoim ojcem!

tepig lubi to.
  4. lukasznowiak

lukasznowiak Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Matko Boska poczęłaś bez grzechu pozwól grzeszyc bez poczęcia :)))
    [byk]

5. gibon16

gibon16 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Ten sms zostal wyslany w roku 1494 w poszukiwaniu inteligentnej formy zycia, niestety dotarl do ciebie i misja zakonczyla sie niepowodzeniem :(

Machasz lapami jak flipery w automacie

Gdybys wszedl na statek, to by szczury zaraz pouciekaly.

Wygladasz jak przeterminowana landrynka

Nie machaj tak tymi lapami, bo to nie lotnisko dla smiglowcow

Ty sie do tego nadajesz, jak kogut do znoszenia jajek

Spiewasz tak, ze umarlaka bys obudzila

Nie dam sie zwariowac na glupiego ku**** co wpycha i wypycha jak obslizgła kielbasa.

6. kamster

kamster Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Witamy.
    W związku z zaistniałą sytuacją powyborczą, informujemu, że z pana telefonu została zdjęta funkcja Stały Podsłuch, co obniży koszty połączeń krajowych, nawet o 20%.
    Pozdrawiamy
    CBA

7. dymeq

dymeq Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Przepraszam pomyliłem numer :P

8. boguszek

boguszek Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Ten sms zostal wyslany w roku 1494 w poszukiwaniu inteligentnej formy zycia, niestety dotarl do ciebie i misja zakonczyla sie niepowodzeniem :(

9. Thekubek

Thekubek Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Uratuj Polskę zabierz babci dowód. :)

10. kwasiak

kwasiak Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Czy lubisz matematyke? Jesli tak to dodaj mnie do ciebie. Odejmij ubranie. Podziel ze mna swoje lózko. I zacznijmy sie rozmnarzac.

Tu twoja Kasa Chorych. Informujemy, ze ze wzgledu na epidemie ptasiej grypy ZUS nie ma srodków na Pani leczenie. W zwiazku z tym prosimy nie brac ptaszka do buzi.

11. BaKo

BaKo Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Oto kilka ode mnie ;]..

Czy lubisz matematyke? Jeśli tak to dodaj mnie do Ciebie. Odejmij ubranie. Podziel ze Mną swoje łóżko i zacznijmy się rozmnażać.

Seks jest jak nokia: Connecting people, jak pepsi: ask for more, jak nike: just do it, jak samsung: everyone is invited, a dziewica jak idea: poza zasięgiem.

Najmilsza chwila poranka kreska koksu do śniadanka, a jak wczesna jest godzina może być anfetamina, a jak zły masz humor z rana to najlepsza jest marihuana.

Ostatnio edytowany przez moderatora: 10.11.2008
Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.

Poleć tę stronę