Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
a więc co sądzicie na temat jego nut?
Z moich ulubionych: I'm in love, Nie pytaj o nią i Chodź ze mną
Eldo ? Odkryj muzykę, wideo, koncerty, & zdjęcia w Last.fm
 
Najlepsze zwrotki nagrywał w Grammatiku, choć Nie pytaj o nią i Granice trzymają fason. Najmądrzejsze teksty w polskim rapie, jednak sporo pseudo odbiorców hip-hopowych wybiera takiego Tedego, bo ma łatwe do zrozumienia teksty pasujące tempep i głosem do beatu a przekaz zanika.
 
Eldo jest w porządku, fajne teksty ma moja ulubione piosenki to

Nie pytaj o nią i Granice.
 
To chyba słyszałeś tylko ostatnią płytę jak chcesz to mogę Ci przynieść wszystkie płyty grammatika mam na dysku twardym ;]
 
Najlepsze zwrotki nagrywał w Grammatiku, choć Nie pytaj o nią i Granice trzymają fason. Najmądrzejsze teksty w polskim rapie, jednak sporo pseudo odbiorców hip-hopowych wybiera takiego Tedego, bo ma łatwe do zrozumienia teksty pasujące tempep i głosem do beatu a przekaz zanika.
Zgadzam się w zupełności :P
 
typ ma teksty ok, ale u mnie jest skreślony po beznadziejnym filmie "Blokersi" nakręconym razem z Sylwestrem Łatkowski. W ogóle niepotrzebnie wrzucili kawałek z MIB'u od EWC (nie dość że na ekrany kin, to jeszcze bez zgody..) za co ostro im pojechali w 2 i 3 części MIB'u ;]

W ogóle co to on nie nawijał, na jakie to on akcje z EWC chodził i w ogóle.. Typowa pozerka...
 
To był 2001 o ile się nie mylę. Od tego czasu sporo się zmieniło. Zresztą w tym filmie parę wypowiedzi miało być wyciętych a tak się nie stało i sporo raperów wyszło na tym negatywnie.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top