Siemka , mam problem ze shackowaniem e50 kolegi (hackowałem Drakariousem, i moja e51 działa bez problemu), u niego jednak nie.
Podczas instalacji Drakkarious wybrałem Pre-Fp1 (no e50 chyba jest pre-fp1), wszystko ładnie się zainstalowało.Odapaliło Capsoff,potem Xplore (te 4 pola miałem zaptaszone), zostawiłem Xplorew tle, odapliłem Hello Carbide, wziąłem Menu1 i Yes. Potem w Xplore skopiowałem installserver.exe i ten drugi pliczek do c:\sys\bin.Skopiowało sie pomyślnie.Zrestartowałem.I tu się zaczął problem...
Po zhackowaniu, jakiejkolwiek aplikacji symbian (podpisanej i niepodpisanej) bym chciał zainstalować, zawsze pisało" plik uszkodzony".Ppomóżcie
 
wyglada to tak jakbys wrzucil nieodpowiedni instalserver.exe. sam dzisiaj hackowalem n73 i zonk. niby prawidlowy a jednak nie dziala. sciagnij inny i wtedy sprobuj
 
Jeśli temat jest dalej świeży to polecam shacować go tym: Nortonhackldd.zip - download. Darmowy hosting plików. jest to NortonHackLDD. Prosta metoda łamania systemu przez antywirusa. Moja nokia e52 złamała się bez problemu. W paczce masz wszystko co ci potrzebne i powinno działać. Instrukcję spokojnie znajdziesz w google.


To żem se spojrzał na datę ostatniego postu... -_-
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
tepig Nokia 1 Odpowiedzi
D Nokia 3 Odpowiedzi
matrix6020 Nokia 5 Odpowiedzi
W Symbian - poradnia i dyskusje 6 Odpowiedzi
zaros Symbian - poradnia i dyskusje 10 Odpowiedzi
Top