Dungeon Hunter 3D ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ RPG Android 2.1+ za darmo - 2024

Dungeon Hunter 3.4.8


http://www.webosroundup.com/wp-content/uploads/2O10/07/hunter_1.jpg


opis:


Kiedy obudziło się w ciemność, zło z ziemi Gotów.Musisz rozproszyć ciemność w swoim królestwie, odkryć swoją pamięć o tragicznych wydarzeń i walki ze złem. Dungeon Hunter 3D epopeja w mrocznym świecie fantasy, najlepsza gira RPG akcji.



Producent: Gameloft
Rozmiar: 5,45MB
Rozszerzenie: *apk
[tlo]
Dodatkowe info:
Wersja crakowana czyli bezproblemowa instalacja bez bawienia sie z trybem samolotowym itd.
Testowanie na Milestone działa doskonale​
[/tlo]




screeny:


http://www.webosroundup.com/wp-content/uploads/2O10/07/hunter_1.jpg


http://images.intomobile.com/wp-content/uploads/2O09/10/Dungeon-Hunter-Review-2.jpg


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LzZLFHTb0-0[/youtube]




download:


LINK NIŻEJ






haslo:


Hasło do archiwum

Linki sprawdzone (15.08.11r.) //Klimkowski
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Ja bym tylko chcial zaznaczyc, ze gra nie wymaga androida w wersji 2.1, na andku 1.6 dziala rownie sprawnie (testowane na xperii x10) - a przynajmniej wersja legalna dziala sprawnie.
 

Mirror:



haslo:


Hasło do archiwum

 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
:O szybciutko ,ale tylko 49mb ?
 
Na jakie fony to działa :D
 
ma moim x10 mini pro dziala bez zarzutów ;)
 
a napisać jak zainstalować tą wersję w hd to już nie łaska? są tu trzy pliki. i? mam je kopiować, instalować, wrzucić na naszą klasę? na każdym innym forum i przy każdej innej grze (nawet na gsmx.pl) jest krótka instrukcja. a tu? hm... albo od spirytusu oślepłem, albo ktoś tu leci w, żeby nie powiedzieć brzydko, kulki
 
Ta wersja niby w HD to 3.1.1

Pobierz v3.4.8 z pierwszego linku ;)
 
a napisać jak zainstalować tą wersję w hd to już nie łaska? są tu trzy pliki. i? mam je kopiować, instalować, wrzucić na naszą klasę? na każdym innym forum i przy każdej innej grze (nawet na gsmx.pl) jest krótka instrukcja. a tu? hm... albo od spirytusu oślepłem, albo ktoś tu leci w, żeby nie powiedzieć brzydko, kulki
wybacz mi .. ale polecenie brzmiało : czy ktoś wstawi kliki na kartę pamięci? wiec wstawiłem .. nie wiem jak to działa na moim HTC Hero to sobie mogę popatrzeć jak mi nie chodzi...
z resztą można pokombinować nie sądzisz ? ;)
 
U mnie nie bardzo chce to pojsc... instaluje sie ale z obraz jest nie tak jak powinien wychodzi poza ekran) :/ mam HTC Wildfire i mam chyba za mala rozdzielczosc do tej gry :/ a szkoda :/
 
W HD to tylko na 480x800 :D. Dlatego na HTC Ci nie działa.
 
A znajdzie sie jakas podobna gierka na mojego HTC? :D
 
Na x8 dziala tylko troche spłaszczony ekran jest ^^
 
Potwierdzam działanie na Milestone ;)
tylko szkoda że przy ostatnim elemencie gry po pokonaniu bossa wywala...
 
ma moim x10 mini pro dziala bez zarzutów ;)


mam tylko pytanie jak to możliwe? :D
na moim x10 mini pro ucina ekranu po trochu...

-----------------------------------------------------

przy okazji, wiem... moze to nie temat na takie pytania, ale powiedzcie mi czy to normalne ze na karcie pamieci mam 1,2gb wolnego miejsca a przy pobieraniu przez gre jakichs plikow pisze ze za malo miejsca.

Nie musicie mi tego tutaj wyjasniac tylko dajcie mi linka do tematu o tym bo nie wiem co wpisac zeby go znalezc ;] nowy jestem
 
są wersje specjalnie dla X10mp
ta gra akurat potrzebuje bardzo dużo miejsca na SD (700-1200mb)
najlepiej pobierz sobie paczkę i wrzuć na kartę, nie opłaca się pobierać przez telefon bo wersje ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ mają słaby transfer i co chwila rozłącza więc ciężko pobrać do końca
 
są wersje specjalnie dla X10mp
ta gra akurat potrzebuje bardzo dużo miejsca na SD (700-1200mb)
najlepiej pobierz sobie paczkę i wrzuć na kartę, nie opłaca się pobierać przez telefon bo wersje ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ mają słaby transfer i co chwila rozłącza więc ciężko pobrać do końca



Probowalem.

pliki z paczki sie wgraly, wystepuje jednak problem gdyz wyskakuje mi ze nie posiadam oryginalnej wersji gry, trzeba to jakos crackowac? ;] sory za glupie pytania zielony jestem telefon mam od 3 dni i probuje troche urozmaicic jego uzytkowanie ;p

nie zmienia to takze faktu ze kawalek obrazu mam ucietego, a posiadam wlasnie xperie x10 mini pro.
___________________
=====Dodano:=====
są wersje specjalnie dla X10mp
ta gra akurat potrzebuje bardzo dużo miejsca na SD (700-1200mb)
najlepiej pobierz sobie paczkę i wrzuć na kartę, nie opłaca się pobierać przez telefon bo wersje ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ mają słaby transfer i co chwila rozłącza więc ciężko pobrać do końca


zrobilem tak jak mowiles:
-zainstalowalem gre
-wrzucilem pliki sd do folderu gameloft

rezultat:

odpalam gre, wyswietla sie komunikat ze nie mam miejsca na karcie pamieci, tak jakby nie widziala tych plikow.

Jakies sugestie? moze cos zrobilem nie tak ;p instalacja nfs shifta mi sie udala i od tego czasu mam problemy z tym, chyba ze przez android market ;d wtedy wszystko chodzi, jednak nie mam ochoty placic za te "lepsze" aplikacje
 
czytałem że byc moze ma to jakis związek z trybem samolotowym ;]



-----------------------------------------------------

Ok. udalo sie wkoncu po paru godzinach :D:D:D

Adeq dzieki za pomoc
 
Ostatnio edytowany:
Ja wrzuciłem najpierw na karte pamieci a późnie zanstalowałem ta sama wersje i smiga aż miło ;) powodzenia
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
C Gry Android RPG 1 Odpowiedzi
M Darmowe gry Java 240x320 0 Odpowiedzi
ThomassPWA Darmowe gry Java 240x320 1 Odpowiedzi
R Darmowe gry Java 128x160 2 Odpowiedzi
V Gry Android RPG 3 Odpowiedzi
Top