no pewnie tak ale ja teraz gram w diablo 2
 
To ja to ujmę tak ... Blizzard jak narazie nie podał żaden daty premiery do żadnej z gierek i tu zacytuje " nie chcemy być obciążeni czasem, gra wyjdzie jak będzie gotowa i dopracowana w każdym szczególe" I to jest jedna z prawd ... Nie znamy premiery D3 i jej nie poznamy ;) a ja liczę że przed 2O11 lub trochę po już wyjdzie ;D
 
ta bendzie kozacka i woogule ale podejżewam ze dopiero w jakims 2O10 roku bo z tego co czytałem to dopiero robią 2 akt ... a nawet jeśli wyjdzie i bendzie taka kozacka jak to wszędzie jest opisane to zapewne wązkie grono ludzi będzie sobie mogło w nią pograć na full detalach
 
nie ważne, ważne jest aby nie przesadzili i wróciło do nas stare dobre diablo
 
Diablo 2 jest tak dobre że nawet jak wyjdzie d3 to 50% graczy zostanie przy dwójce.
 
czekam na tą grę od zeszłęgo roku i stwierdzam że kupuję od razu kolekcjonerkę
 
Zaraz jak wyjdzie to z pewnoscia zagram :) CHoc nie ukrywam ze spodziewam sie bugow na poczatku :P
 
a ja sadze ze to bdzie polaczenie diablo 2 LoD + WoW bo Blizzard na WoWie sie wzbogacil ze szkoda gadac.... chociaz ja bym na miejscu Blizzarda robil cos do WoWa a nie kolejna czesc diablo ale rozumiem ze duzo graczy lubi diablo a czesc WoWa wiec....
 
na 2O10 ma wyjść z tego co słyszałem xD
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top