Znalazłem na ebay baterię oznaczoną numerem BST-38 (czyli do SE), taki sam numer baterii jest w naszej xperi.
Bateria w naszym fonie ma 930 mAh, a ta co znalazłem ma 1930 mAh...
Czyli wydaje mi się, że powinna trzymać o wiele dłużej.
Załącze zdjęcia baterii (są na niej inne oznaczenia i jakieś cyferki) i opis producenta.

OPIS:

  • BRAND NEW HIGH CAPACITY GOLD 1930mAH BATTERY
  • SAME SIZE AS ORIGINAL BATTERY MEANS YOU DON'T NEED EXTENDED BACK COVER
  • 2 YEAR WARRANTY
  • 1930mAH GOLD BATTERY
  • MADE IN JAPAN
  • EXCELLENT REPLACEMENT FOR YOUR BROKEN / FAULTY ITEM
i fotki:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

I teraz mam pytanie
Czy ta bateria nie uszkodzi mi telefonu ??
 
telefonu nie uszkodzi ale zauważ że jest o 1000mAh większa a rozmiar ten sam co jest nierealne
na Allegro pełno takich baterii nie wiadomo skąd i o jakich wielkościach
prawda jest taka że to nie trzyma dłużej, a nawet krócej niż oryginał
jakby ta bateria miała większy rozmiar to można by jeszcze wierzyć że większa pojemność i faktycznie będzie lepiej trzymać ale tak to szkoda pieniędzy...
 
To tak jak z bateriami do nokii 3510 (przykład) są o pojemnościach 900-1600mAh, ale zdarzają się nawet 4400, co nie znaczy, że jest mocniejsza
 
jak kupywac baterie to tylko i wylacznie orginalne od se
 
Nie kupuj żadnych podróbek bo będziesz żałował, lepiej dołożyć i kupić coś porządnego
na takie rzeczy sie pieniędzy nie oszczędza.
 
moze i potrzyma dłuzej ale żywotnośc takiej bateri jest o wiele mniejsza
 
Ja nigdy z takiego czegoś nie korzystałem - ja bym nie ryzykował, chyba nikt Ci jej nie radzi więc odstaw zakup :)
 
Ta bateria to chinol. Takie baterie dają do Aphone-ów i SciPhone-ów, Nie kupuj tego bo jeszcze podczas ładowania Ci w telefonie wybuchnie ;D
 
I spali Ci całą twarz, jak babie, która miała nieoryginalną ładowarkę (rozmawiała przez telefon podczas ładowania).
 
swego czasu kupiłem aku o większej pojemności do Nokii 3510i - skończyło się na przepalonych stykach przy baterii... Nie polecam takich akumulatorów, chyba że będą jakiejś renomowanej firmy ;)
 
Nie polecam, sam miałem problem z tego typu bateriami...
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top