Czego powinno być więcej na forum

Czego powinno być więcej na forum?


  • Ilość głosujących
    40
Głosujcie w ankiecie, czego powinno być więcej na forum. Jak wiadomo telefony cały czas się zmieniają, co chwilę wychodzą coraz to bardziej rozbudowane modele, tak więc zrozumiałe jest, że Wasze zapotrzebowanie się zmienia ;)
Głosujcie tylko na to, z czego korzystacie.

Jeśli czegoś nie ma w ankiecie - piszcie w tym temacie.

* dodatki - gry/aplikacje/motywy
 
Wszystko , oprócz niepotrzebnego SPAM-u.

A co do filmów to , przydałby by się filmy w:
- 640x480 , ponieważ tam nie ma żadnego filmu
-
400x240 , ponieważ jest tam bardzo mało tematów https://forum.gsmx.pl/592/filmy-400x240-pikseli/
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
proszę o głosowanie na to, z czego korzystacie i jest Wam potrzebne.
Wątpie żebyś na raz potrzebował gry Bada, Symbian, BlackBerry itd. mając Samsunga GT-I5700... :rolleyes:
 
Ale potrzeba jest dla ludu :D

A sam potrzebował bym filmów i "dodatków" na androida
 
Ja bym powiedział ze potrzeba uploaderów
 
Ja zagłosowałem na konkursy - nie zależy mi na nagrodach, ale na dobrej zabawie
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Ja zagłosowałem na konkursy - nie zależy mi na nagrodach, ale na dobrej zabawie
Napisz swoją propozycje w temacie: https://forum.gsmx.pl/38530/wasze-propozycje-konkursow/8.html
Po zakończeniu aktualnego konkursu (w forum dla modów) na pewno będzie kolejny, najprawdopodobniej tym razem odbędzie się on facebooku ;) Dlatego zachęcam, aby polubić nas fanpage na facebooku - będziecie wtedy na bieżąco z konkursami.

Jeśli ktoś by był chętny - można przygotować pytania do Quizu, można by też zrobić tak że każdy na e-mail będzie mógł wysłać swoje pytanie i tak zrobi się jakiś ciekawszy quiz, tak jak to miało miejsce w ostatnie urodziny GSMX.
 
Ostatnio edytowany:
symbian s60v5, szkoda , że tak mało na niego aplikacji :(
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Więcej aplikacji dla Android to jest pewne. Oraz można dodać nowe konkursy . :witam:
 
Przede wszystkim brakuje tutaj Uploaderów. Przyrost Uploaderów równoważy się z tym że większość działów takich jak tutaj wyżej są wymienione zostawałyby zapełniane.

Konkursy jak najbardziej, tylko żeby byli jacyś nowi uczestnicy i było ich więcej. Bo to jest nudne jak wkółko ci sami startują w konkursach.

Pozdrawiam San23
 
Duzo Duzo. Aplikacji na symbian i Android.
 
Na 100% powinno być więcej aktywnych uploaderów oraz większa reklamacja forum aby zawitać więcej użytkowników
 
oraz większa reklamacja forum aby zawitać więcej użytkowników
nie ma póki co osób które by mogły w tym pomóc, a to co jestem w stanie zrobić - robie ;)

powinno być więcej aktywnych uploaderów
fajnie by było.. :D
miejmy nadzieję, że najbliższy konkurs pomoże wyłapać jakiegoś..

Już niedługo niespodzianka również dla turystów, którzy nic nie dali od siebie - ale o tym dowiecie się wkrótce :P
 
Przede wszystkim opisów dla początkujących, ludzie nie mają pojęcia co do czego przyłożyć, i każde info kawę na ławę jest super i bardzo przyciąga usera. :)
 
Przede wszystkim opisów dla początkujących, ludzie nie mają pojęcia co do czego przyłożyć, i każde info kawę na ławę jest super i bardzo przyciąga usera.
Mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź, bo nie zbyt rozumiem o co ci chodzi.
 
A to takie proste! ;-)

Np. dokładny opis (od początku do końca, krok w krok) jak zainspirować jakąkolwiek grę w systemie Android, albo program do nawigacji, albo program GG czy Tlen, itd, itd... :slonko:
 
Artemid@ w ciekawym miejscu mieszkasz .xD

Spodobał mi się teledysk wstawiony przez ziomala waży 18mb jest dobrej jakości powinno być tego więcej ..;D
320x480, 240x320, 480x600 format oczywiście mp4.
 
No cóż, pomocy zmuszona jestem na innych forach szukać, szkoda w ogóle było się produkować i zabierać głos, jednak buziaki dla wszystkich pomocnych... :p
 
Filmów formatu 800*480 (o ile nie pomyliłem xD) MP4, AVI
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
planujemy konkurs w dziale Android, dosyć ciekawe nagrody oraz przy okazji zwiększenie zasobów na forum Android :)
Jeśli chcecie by konkurs się odbył, zadeklarujcie swoje uczestnictwo w temacie: https://forum.gsmx.pl/52513/zgloszenia-do-konkursu-na-najlepszego-uploadera-w-androidzie.html
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top