co sadzicie o n95??

Temat w 'Nokia' rozpoczęty przez silver245, 09.02.2008.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
  1. silver245

silver245 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    pytanie takie jak w tytule.

pzdr

2. Google AdSense Reklama

3. apitusik1

apitusik1 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Wiec tak. Telefon jak telefon. W dzisiejszych czasach funkcje jakie posiada są juz prawie w kazdym innym modelu innych marek telefonów. Pozatym gabaryty takie troche duze (ogoleni lubie zgrabne i małe telefoniki) Lecz wybór jest Twój :) zapewne bedziesz zadowolony z niego bo to Nokia (a jak wiadomo nokia nie do zajechania );] PozdrO

4. dawid70

dawid70 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Nokia n95 jest fajna lecz troche duża i niezgrabna ja mam dwa telefony SE k500i i motorole w220 i jestem z nich zadowolony obydwa sa zgrabne iświetnie leżą w dłoni :mrgreen:

5. Lizard

Lizard Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    patrzac na zdjecia tez myslalem ze jest duza, ale kiedy wzialem ja do reki wcale nie jest taka zla, wiele by mowic o tym telefonie, zreszta jesli ktos ma opory by kupic ja bo jest wieksza to niech najpierw sprawdzi co jest w srodku :) posiadam N95 8GB i powiadam, to nie komorka tylko laptop w kieszeni :)

6. dexterek

dexterek Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    wifi, gps fajny ale długo łapie satelity za pierwszym razem. Bateria przy dość intensywnym użytkowaniu trzyma dzień :)

7. Kubaodd

Kubaodd Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Wole sony ericsson k 850i bo lepsze zdjęcia wychodzą , tylko on mi się nie podoba ze strony wizualnej

8. Artur_9219

Artur_9219 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    ja mam nokie n95 i jestem z niej bardzo zadowolony :D

9. Romsononek

Romsononek Forumowicz

Otrzymane lajki:
    0
    ale co macie na myśli mówiąc komp bo telefon to telefon a kompy macie takie laptop stacjonarny i palmtopy

ale jak to nokia to morze sobie na wszystko pozwolić :biker: nawet na pc w telefonie ^^ ^^ ^^

10. rascal

rascal Doświadczony

Otrzymane lajki:
    1
    Sluchaj uwaznie, NIE jest to zwyczajny telefon tak ja tu ludzie opisuja, oni pewnie nie mieli go w reku jeszcze nawet, to czeba samemu poczuc , jak dla mnie jeden z najlepszych telefonow dostepnych na ryknu.
    Nie bede wymienial funkcji bo je znasz pewnie, ale mowie Ci jak chcesz kupic, nie wahaj sie

11. grzes1534

grzes1534 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    hej mam nokie n95 black i jest wszystko ok ale ..... no wlasnie niewiem jak u was ale wszystko oprocz bateri jest w deche .
    tzn bateria trzyma okolo 2- 3 dni
    co mysle jest za krotko , ale moze to wina ze ten tel ma 8 gb pamieci i ma bardzo duzo prograow napakowane ? interesuje mnie jak u was jest z tymi bateriami :wink:

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.