Bezpłatne startery Orange w najnowszym wydaniu dwutygodnika

Temat w 'Nowości ze świata GSM' rozpoczęty przez CNK, 04.11.2006.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
 1. CNK

  CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

  Dołączył:
  18.06.2005
  wiadomości:
  6,373
  Otrzymane lajki:
  960
  2 listopada rozpoczęła się wspólna akcja promocyjna Orange Go i POP z dwutygodnikiem "VIVA!"

  W ramach akcji Orange przekazał 140 tys. bezpłatnych starterów, które są dołączone do specjalnego ofoliowanego wydania dwutygodnika "VIVA!". Startery Orange dołączone są wyłącznie do wydania zawierającego dodatkowy prezent - praktyczny organizer.

  <center> cc14c47e8cf62f06.jpg </center>

  Starter jest darmowy. Klient samodzielnie decyduje czy chce skorzystać z oferty POP czy Orange GO. Aktywację, wybór oferty oraz wybór numeru dokonuje Klient na stronie www.orange.pl. Na stronie internetowej został umieszczony specjalny baner umożliwiający aktywowanie otrzymanego razem z dwutygodnikiem "VIVA!" startera. Wystarczy podać numer startera i kod PUK (oba numery znajdują się na otrzymanej plastikowej karcie). W celu zakończenia procesu aktywacji należy w terminie 14 dni od dnia wstępnej aktywacji na stronie internetowej, doładować konto Startera dowolną kwotą.

  Klient korzystając z bezpłatnego startera ma możliwość uzyskania specjalnych benefitów:

  - aż 120 minut na rozmowy i SMSy ze wszystkimi w Orange (bonus klient otrzymuje w postaci 10 zł przy pierwszych 12 doładowaniach konta kwotą minimum 25 zł)

  - 100 darmowych SMSów miesięcznie do wszystkich operatorów w ramach bezpłatnej skrzynki Multibox Gold . Bezpłatne korzystanie z usługi MultiBox Gold wymaga włączenia jej przez Klienta za pośrednictwem www.orange.pl/on-line.

  Źródło: Orange
   
Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.

Poleć tę stronę