Cześć. Mam dwa niewielkie problemy. Pierwszy z nich, to aplikacje korzystające z aparatu (np. OrangeGG). Problem jest taki, że po zainstalowaniu na go swojej Avilce wszystko jest ok, ale jak chcę skorzystać (jak w przypadku OrangeGG) z aparatu by wysłać komuś zdjęcie to wyświetla błąd, że nie znaleziono aparatu. Testowałem ten program na Noki N70 i funkcja "Zrób zdjęcie" bez problemu działa. Proszę o podesłanie linku do softa lub kodu, jeśli taki jest.

Drugi problem to edycja edytora tekstu. Do tej pory używałem aplikacji Noteable. Wszystko jest ok, poza tym, że zapisując plik do txt nie zapisuje polskich znaków. Wczoraj znalazłem inną aplikację, która również zapisuje do txt ale z polskimi znakami. Jedyny problem jest taki, że w tej aplikacji TextEditor, liczba znaków jest ograniczona do 500 (w każdym razie na mojej Avilce). Moje 2 pytania są takie: Czy da się zwiększyć liczbę znaków do 2000 (jak w Noteable) albo i więcej, i czy ktoś zna się na tyle na programowaniu Java by zedytować ten program? Z góry dziękuję.

PS. Trzem osobom, które najbardziej pomogą utworzę 5 (na osobę) wybranych przez nie mBooków;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Jacuss Dzwonki MP3 0 Odpowiedzi
Portage Darmowe gry Java 240x400 0 Odpowiedzi
M Samsung 2 Odpowiedzi
G Samsung 2 Odpowiedzi
L Samsung 12 Odpowiedzi
Top