Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam, mam pewien problem z tym telefonem. Mianowicie gdy przesylam pliki przez bluetooth to system automatycznie zapisuje na telefon zamiast na karte pamieci. Da sie to gdzies zmienic? szukalem w opcjach ale nic nie znalazlem.
System operacyjny to Windows 6.1
 
Nie, nie da się zmienić. Musisz się niestety męczyć i przenosić po zapisaniu na kartę :)
 
Problem w tym gdy plik jest za duzy zeby zmiescil sie na telefon ; o

niema zadnego sposobu na to ? nowszy windows / program jakis ? :D
 
Niestety nie :)
Podobną, a raczej identyczną sytuacje miałem kiedyś w Samsung L760 również zapisywało się automatycznie na telefon i nie było żadnego sposobu by to zmienić :|
 
Hmm.. z postu na xda wynika jednak, że się da: Change bluetooth save folder - xda-developers - zobacz 4 post.

Ja nie sprawdzę, bo nie mam na z czego wysłać sobie pliku, ale zobacz sam - program w załączniku.

Trzeba to zainstalować, według potrzeb użyć certyfikatów.
Później przechodzisz do Start/Ustawienia/Połączenia/OBEX Inbox by wybrać gdzie chcesz zapisywać pliki

Kod:
ObexInboxEx 0.93 hi guys this is program help you to recieve bluetooth files directly to storage card even when device in standby just install the cab file on main memory and go to: Start -> Settings -> Connections -> OBEX Inbox to choose where u want to recieve files
:hi:
 
Witam. też mam Asus P320 i znalazłem sposób na zapisywanie plików zaraz na karcie ;D

służy do tego programDrYAR Bluetooth v1.6 ;)


DrYAR BT on gsmx // wojop95
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
K Asus 0 Odpowiedzi
O Baterie 2 Odpowiedzi
K Inne 4 Odpowiedzi
S Asus 1 Odpowiedzi
F ROM'y i modyfikacje Windows Mobile ALL PPC 3 Odpowiedzi
Top