Piękna gra, nowością są zadbane działania na wysokości. Imponujący system walk, z resztą co ja wam będę gadał ( znaczy pisał, tak się mówi :) ) popatrzcie sami Triler
tapeta
 
Szczerze to z tego co czytałem dużo misji jest takich samych ale przyznajmy, że robili go twórcy prince of persia, a więc oczekiwania jak to wypali na PC duże... Wymagania gry mają być ponoć takie:
procesor 2,6 GHz
1 GB RAM
Karta graficzna z 256mb Shader Mode 3.0
 
Gralem w ta gierke na xbox 360...na konsoli byla genialna jesli taka bedzie na kompa to to bedzie jedna z lepszych gier na rynku
 
Przeszłem cały na komórke. SUPER!
Oczwiście przeszłem całe!!! ok2
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Konkurencja dla Wiedzmina ??? :|
kompletnie inna gra :>
wiedzmin to RPG a Assasin's Creed to bardziej Skradanka ( i duzo akcji ok2 )

co nie znaczy ze AC nie jest dobrą gra ; X ( tylko troche krutka z tego co wiem )
 
wiedźmin w przeciwieństwie do Assassina to bakteria (dla mnie ;) )
wiec nie ma co mówić :-x
 
gralem w te gra na x360 grafika zajedwabista normallnie super gra
 
ja właśnie przymierzam się do kupna jej. Z tego co słyszałem to jedna z najlepszych gier
 
obie gry sa wyśmienite ale bardziej mi pasuje Wiedźmin
 
Gierka super na komputer jak i na komórkę.
 
Gra dosyć spoko wole wersje na pc niż na kom :)
 
na komie jest super a na PC nie grałem..
 
A według, mnie gra jest lipna... pierwszy fragment zupełnie zawodzi... Później powtarzające się zadania....Ja czekam na kolejna częsc prince of persia, bo assasin's kompletnie mnie zawiodl poza grafika...
 
Moim zdaniem Assassin's Creed jest bardzo dobrą grą. Podoba mi się grafika, gra jest grywalna i posiada całkiem ciekawą fabułę...
 
Mnie najbardziej podoba się to, że można się wtopić w tłum scholarów będąc uzbrojonym po zęby i na dodatek będąc po wykonaniu roboty. Rozumiem, że zapewne możliwe jest dokonanie "czystego" zabójstwa bronią białą... ale i tak te białe ciuchy są raczej niepraktyczne.
 
Gra jest wspaniała, grafika wymiata. Grałem na xbox 360 i na PC i w obu przypadkach wrażenia są super.. Naprawde polecam tym którzy jeszcze nie grali:)
 
ori95

Tak samo polecam Assians-a!
Swietna grafa,rzeź i misje!
Uważam że tez jedna z najlepszych gier która wyszła w ciągu tych paru lat!
Grałem na PS 2!
Spoko
 
Graficznie super, bardzo dokladna... Wspaniały tryb walki, no i bardzo wciagajaca fabuła... już czekam na 2gą część...
 
Assassin's Creed ma fajną grafikę dobrze rozbudowane miasta ale jest nudny przez powtarzalności fabuły
 
Gra mi się bardzo podoba, ale jest bardzo krótka.Grafika jest super i tak dalej.Według mnie gra jest bardzo zgapiona od Prince of Persia, zrobiła ją ta sama firma, ale mogli wymyśleć coś nowego.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
D Audiobooki 2 Odpowiedzi
tepig E-Booki 0 Odpowiedzi
Baikal Gry Android Zręcznościowe 1 Odpowiedzi
M Multiscreen (s60v3) 0 Odpowiedzi
B Gry Android Zręcznościowe 6 Odpowiedzi
Top