Witam, to moja pierwsza wstawka więc proszę bez żadnych negatywów :)



Średniowieczny le parkour? W coś takiego właśnie przyjdzie nam zabawić się w platformówce od Gameloft. Assassin's Creed był jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich miesięcy. Aż wreszcie, oto jest, przed nami, zatem grajmy do upadłego! A powiem Wam szczerze, że chociaż ostatnie platformówki ze stajni największego producenta gier java na świecie zawodziły i irytowały twórczością, tak podświadomość podpowiadała mi, że tym razem będziemy mieli hit. I wiele się nie pomyliłem!

Oprawa graficzna Assassin's Creed utrzymana jest w tej samej konwencji, co wersja przygotowana dla Xbox 360. Dominują jasne kolory, jednakże wygląda to bardzo estetycznie, czytelnie i przyjemnie. Taki dobór barw podkreśla specyficzny nastrój produkcji Gameloft. Do tego dochodzi bardzo płynna animacja postaci w każdej możliwej sytuacji. Dźwięk stanowi jedynie zaplecze dla wydarzeń widocznych na ekranie, więc nie mam zamiaru szczególnie piętnować zaledwie średniego poziomu, jaki sobą reprezentuje.

Komórkowe Assassin's Creed w pełni realizuje stereotyp platformówki od Gameloft - obraz prezentowany jest w dwóch wymiarach, główny bohater skacze, walczy i wykonuje nadludzkie akrobacje, całość podzielona jest zaś na kilka etapów o zróżnicowanym poziomie trudności. Silnik nie uległ zmianie w stosunku do poprzedniczek, na dodatek spora część rozgrywki jest standardowo mocno zautomatyzowana - można poczuć się jak w trakcie oglądania interaktywnego filmu, a nie gdy komórkowej.

Ale co najciekawsze, tym razem zupełnie nie przeszkadza to w zabawie. Wcielamy się w postać średniowiecznego asasyna, który wykonując rozkazy swojego mistrza sukcesywnie likwiduje zleconych przeciwników. Oczywiście poza głównymi bossami czekają nas prawdziwe zastępy żołnierzy, liczne pułapki i nieprzychylna temperatura.

Na szczęście nasz bohater opanował liczne sztuki walki oraz umiejętność przeciskania się przez najprzeróżniejsze szczeliny. Ponadto wszystko to łączy się w efektowne kombinacje - da radę. Chociaż na bardziej wymagających przeciwników konieczne będzie obranie odpowiedniej taktyki.

Szczególnie fajną sprawą są zaimplementowane elementy rozwoju postaci, które tak dobrze znamy z gier typu RPG. Nasz bohater z upływem czasu staje się coraz silniejszy, rośnie pasek jego punktów życia, ponadto zdobywa nowe uzbrojenie. Do standardowego miecza z czasem dochodzi bardzo przydatny łańcuch, który oprócz czysto militarnego zastosowania, przydaje się także w trakcie podróżowania








http://w250.wrzuta.pl/plik/9mrV97Qct7C/assasins.creed.hd.windows.mobile.pocketpc.smartphone.for.gsmx.co


Hasło do archiwum



P.S

Jeśli mnie zmotywujecie będę wstawiał o wiele więcej :spox:
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
W jakiej rozdzielczości ona jest ;]
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
piotr88010 Darmowe gry Java 240x320 1 Odpowiedzi
Q Darmowe gry Java 320x240 1 Odpowiedzi
Hubmaz Darmowe gry Java 240x320 1 Odpowiedzi
gucio510 Darmowe gry Java 240x320 1 Odpowiedzi
P 240x320 pikseli (s60v3) 2 Odpowiedzi
Top