Aktualizacja do ICS dla SE Live (WT19i)

Wie ktoś może kiedy wyjdzie zapowiedziana aktualizacja do Androida 4 dla Sony Ericsson'a Live (WT19i)?
 
proces aktualizacji powinien zacząć się w drugiej połowie kwietnia (regionami)
 
W niektórych przypadkach można już zaktualizować SE Live do Androida 4.0 ICS. Aktualizacja rozpoczęła się 5 czerwca, dla zainteresowanych temat na forum Sony Mobile: http://talk.sonymobile.com/thread/38368
Aktualizacje wgrywamy programem Sony PC Companion
 
Mojego kodu SI tam nie ma... I CO TERAZ?
 
Możesz próbować aktualizować, czekać, zmienić SI (nie dla laika)
 
wgraj go drogą nieoficjalną lub czekaj, aż twój operator udostępni soft dla ciebie
sprawdzałaś w ogóle czy ci wyszukuje aktualizację?
 
U mnie w domu też jest ten fon :D jak masz w Orange to czekaj spokojnie :P narazie nie ma aktualizacji xD
 
Sprawdzałem

Tak, sprawdzałem, ale Orange już wydało androida 4.0, Samsungi z serii Galaxy już mają, a SONIACZE nic...:negatyw:
Mi się wydaje, że po prostu brandują Nakładkę Timescape.
 
Ostatnio edytowany:
co ma samsung do se... soft opracowywany jest dla danego modelu a nie marki...
 
Juz wydało?:0 kurde to sorki ;P dawno? Ja chyba z 1.5 tygodnia temu sprawdzalem i nie było :/ No cóż ;P to czeka mnie aktualizacja xD
 
on pisał o serii galaxy samsunga
dla orange i tmobile nie ma jeszcze 4.0 dla wt19

musicie czekać na łaskę orange, znając życie długo im zejdzie upychanie pomarańczowych śmieci w sofcie

najprościej będzie pobrać pc companion albo seus'a i sprawdzać sobie raz na tydzień :D program i tak potrzebny a macie 100% pewności czy jest czy nie

zawsze też można wgrać czysty sofcik i spokój...
 
Tylko boje się o gwarancję, ale i tak nie wiem jak wgrać czysty soft...
 
Ja też czekam na aktualizację tel od Orange i już mnie to trochę denerwuje bo inni operatorzy już dawno ją wypuścili.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top