Abonament otwarty Orange! [UWAGA!]

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Zakładam ten temat, ponieważ chcę żebyście nie popełnili tego błędu co ja.

[hide]Jestem w Orange od 4 lat i zawsze miałem abonament Mix dla Firm - czyli abonament zamknięty. Na te święta dostałem super Nokię 3110c wraz z otwartym abonamentem. Wybrałem go z 2 powodów. Super Nokia w calkiem przystępnej cenie i 45 groszy za minutę do wszystkich i co miesiąc 20 minut do wygadania do wszystkich. Wszystko było super fajnie do momentu kiedy przyszedł pierwszy rachunek... Okazało się, że do ok. 30 zł. opłaty abonamentu trzeba będzie dopłacić ok. 20 złotych. Zadzwoniłem do Biura Klienta i dowiedziałem się, że abonament otwarty ma taką właściwość, że całe 50 minut (30 z abonamentu + 20 do wszystkich przez cały okres trwania umowy) mam tylko na rozmowy - czyli sms'y i mms'y są oddzielnie płatne.

Podczas podpisywania umowy nikt mnie o tym nie poinformował - a dobrze pani która mi sprzedawała abonament z telefonem wiedział, ze wczesniej miałem abonament zamknięty. Nie było też nic takiego w umowie... A kiedy zadzwoniłem do Biura Obsługi Klienta to miła pani usprawiedliwiła się twierdzeniem "że tak było zawsze w abonamencie otwartym..."

Teraz udało mi się wykupić jakiś pakiet darmowych sms-ów na 2 miesiące do wszystkich + 2 miesiące do orange ale przez następne 1,5 roku będe musiał tylko dzwonić...
[/hide]
Myślę, że kogoś uchronię przed taką pomyłką. Ci , którzy wytrwali i przeczytali całość proszę jeżeli mieli podobną przygodę niech tutaj ją opowiedzą...
 
Hmm...No nieźle...ja mam w orange/idea od ponad 9 lat i nie narzekam...Ale zawsze dowiaduje sie dokładniej o umowie jaką podpisuje...Może mam lepeij z tym,że mój kolega pracuje jako kierownik z jednej ich sieci więc zawsze pomoże wybrać mi opcjonalną formę abonamentu a jest to bardzo możliwe...Tylko zwykły pracownik tego nie zrobi dla obcego mu klienta...Teraz będzie mi sie pod koniec roku kończył kolejny abonament i już w sumie proponują przedłużenie umowy z BOK ale znim raczej nie chce o tym gadać...Lepiej jest załatwiać osobiście...Pozdrwiam.
 
Zawsze nalezy czytac umowe, ktora dostajemy do podpisanie, a nie tylko przeleciec wzrokiem i od razu podpisywac. Niestety czesto takie sytuacje zdazaja sie nie tylko u operatorow sieci komorkowych. Ludzie podpisuja, a potem wytrzeszczaja galy jesli dowaiaduja sie o dodatkowych oplatach, obowiazkach itp.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top