Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam wszystkich... otóż pewnego pięknego dnia stwierdziłem że muszę pozgrywać rzeczy z telefonu i na odwrót. Kupiłem na allegro kabel lpt-1. (Tak, tak trzeba było zapłacić te 30zł za kabel serwisowy). I teraz za chiny ludowe nie mogę połączyć się z komórką. Tak jakby go nie było (zero komunikatów).
Kabelek ma piękny napis "For NOK 6610/7290". Teraz takowego nie znajdę na allegro, bo wszystkie "oryginały" dziwnie potaniały do 6 zł... Czy ktoś wie co mogę zrobić?
 
a jakim programem próbujesz się łączyć?
 
Próbowałem różnymi. Najpierw Nokia Suite, ale ten kabel nie jest "kompatybilny" z tym programem (po prostu nie dają podróbkom dostępu). Przy okazji. To był kabel RS-232 (wiem że to ogólnikowe, ale sam tyle wiem). Nie wiedziałem jak skonfigurować oxygena.
 
Chętnie bym wypróbował, ale w googlach jest tyle badziewia, że sam nie wiem już skąd mogę ściągnąć :(
 
to poszukaj i poczytaj i może coś znajdziesz
 
Ściągnąłęm, zainstalowałem... i to samo co w oxygenie - nie wiem jak skonfigurować...
 
a co Ci wyskakuje ja podłączysz telefon bez żadnego programu. Mi w 6230i pokazuje dysk przenośny i sobie wrzucam co chce bez programu tylko do instalacji gier i aplikacji.
 
No właśnie jak w pierwszym pości: NIC!

EDit:

Pomyliłem się! To nie może być lpt1 XD COM1!
 
Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
R Zdjęcia z telefonu 0 Odpowiedzi
ziomal123 Darmowe gry Java 128x128 0 Odpowiedzi
speedzioch Ogłoszenia 23 Odpowiedzi
K Nokia 2 Odpowiedzi
A Nokia 7 Odpowiedzi
Top