[6.35][NR][32A] Hero 2.1 Stock dla Magica

Temat w 'HTC Magic' rozpoczęty przez speedzioch, 03.07.2010.

1. speedzioch

speedzioch Dziś Fejm zostawmy

Otrzymane lajki:
    178
    Port oficjalnego ROMu 2.1 dla HTC Hero na HTC Magic 32A z nowym radiem wykonany przez użytkownika movi

Oryginał z Hero : stąd
    Kernel : shitpei, chyba OC (wyciągnąłem z CapySlide)
    Wskazówki i liby Capyslide

Co w nim jest ?

To jest goły 2.1. Żadnego Friendstream, flipclock czy innych ubarwień. Aplikacje i Frameworki nie były ruszane (żadnych deodexów, smali czy skinów).

Uwaga - Quickoffice, teeter i PDFViewer są w /data, bo nie miałem ich jak fizycznie zmieścić na /system. Jeśli będziesz chciał zrobić wipe, to albo je ręcznie dołóż, albo reflashuj zip.

Wyciąłem też dzwonki, wyciągnij je sobie z bazy i włóż na karte pamięci (jeśli Ci zależy)

Co działa
    Funkcjonalnie? Wszystko. Wifi, Bluetooth, GPS, Kamera, Sensory, VPN. Tak jak na innych 6.35 są bodajże tylko 2 ledy - zielony i pomarańczowy.. Chyba że źle zrozumiałem [​IMG]

Co nie działa?
    Na razie na nic takiego nie trafiłem. Nie wiem czy będzie was rozłączało GSM. Mi tego nie robi, ale ja jestem już we francji/szwajcarii na razie na roamingu orange. Gdyby ktoś chciał wiedzieć używam 6.35.08. (a nie 6.35.10)

Widze też że szarpie trochę ramem - Czasami Rosie potrafi się zacząć przeładowywać. #blamewes

Dodaj X
    Nie. Nie mam czasu, ochoty, mam ciekawsze rzeczy do roboty (np tworzenie czarnych dziur - ci co mnie znają wiedzą [​IMG] ). Zrobiłem to dla siebie, i tak dobrze wyszło że postanowiłem się z wami podzielić. Jak chcesz więcej to zrób to sam.

DOWNLOAD

Poleć tę stronę