Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Pytam sie was o dzialalnos waszej nokii 6600...chodzi mi o takie dane jak...dlugosc trzymania bateri...czy ksztalt...o symbiana...karte pamieci...dzwonki...programy do niej
Mam ja juz dosyc czasu zeby wam pomuc albo zebyscie wy mi pomogli narqa piszcie ile wlezie :blant:
 
Bateria trzyma 4 dni (nowa), kształt nie przeszkadza, mi przeszkadza podłóżny, np 3650, do symbiana dograsz pilot, game boya, niewiale gier, nawigację i antywirusa, który jednak jest potrzebny :( . Karta pamięci max 1gb, 2 nie czyta, z dzwonkami mp3 trzeba się pobawić, jednak jak wolisz św spokój to polecam polifonie :D .
Nie polecam Ci tego modelu lepiej kup 6630, ponieważ jest o niebo lepsza od owej, choćby dlatego, że jest 3 razy szybsza.
Teraz wady (mam nadzieje, że żadnej nie pominę) więc: gry java chodzą strasznie wolno, a raczej wcale (nic z tym nie zrobisz), trzeba robić formata ok. co misiąc, ponieważ telefon sam z siebie zacznie strasznie mulć, słuchawki ciężko dostać, a adapter na mini jack często nie działa prawidłowo no i głośnik i muzyka a dokładniej, ta nokia nie ma wbudowanego odtwarzacza .mp3 a dograny jest w mono ( NIE stereo) No i na koniec nie obsługuje paru najlepszych gier z nokii n-gage, czyli są złe kolory, lub gra się nie włącza.

Polecam linki w sprawdzeniu opinii,jest tam trochę gier i aplikacji na tą nokię (za darmo, jedynie trzeba się zarejstrować) :
[logged]
http://6600.i365.pl/
http://www.nokia6600i.fora.pl/
http://nokia6600.pl/forum/[/logged]

jeżli podoba Ci się mój opis to postaw piwko, jeżeli nie to dopisz czego brakuje i nic nie stawiaj.

[ Dodano: Sob 12 Kwi, 2O08 16:00 ]
rzeczywiście pochwaliwem :D Ale na inną nie chce zmieniać, ponieważ do tej się przyzwyczaiłem i uważam że jest to bardzo fajny telefon ( ten wygląd jajka :wink: )
 
Tez mam ten telefon i jestem z niego zadowolony ale to zalezy jaki masz soft nowyszy czy starszy ja mam starszy soft na mojej n6600 wiec nie pojda czasem gry ale ogolnie ja nie potrzebuhje mp3 natelefonie bo mam mp4 normalne ...tego tel uzywam tylko do dzwonienia i smsowania ...mam ten tel z jakies 4 miechy ale mam juz do nigo wszystko(praktycznie)nie mam tylko modulu gsp...troche przesadziles z grami na ten tel bo wiekszosc chodzi tych gier(jakies 2%gier ktore instaluje nie dzialaja)
Racja z baterja bateria jest do dupy w tym tel poniewaz jest duzy ejran i wogole nasz tel jest kombajnem!!
Pzdr Misiek998
 
miałen na myśli porównanie działu symbian, do działu java. Na moją nokię mam ok 100 gier i k 100 aplikacji, a na javie miałem 5gb gier i 1gb aplkacji, ale wszystko przepadło.... 6600 nie obsługuje za dobrze javy. A bateria nie wystarczy 3 dni?? (nowa) :?
 
Nie no bateria nowa wystarczy przez 5-6 dni(nowiutka)ale pozniej juz bd coraz gorzej... :( to jest wielkim minusem naszego tel... ale troche przesadziles ze moze miec tylko 1 gb karte to nie prawda moj qpel ma 4gb i tez ma 6600 wiec to moze zalezy od softu... :P
 
pierwsze słysze o 4gb. Jaka firma !? ja mam 2 traenced i nie poszła, kupiłem 1 maxflash i sie zepsuła po dwóch tygodniach i teraz zbieram na kingstona
 
na allegro moj qplel kupil (ale serio) diala mu...nawet jak nie dowierzasz ze sa MMC 4GB to sprawdz i normalnie obsługuje 6600 ta karte...ja tez mam 1GB i jest COOL :ok: ok2 tylko ze jak masz wieksza pamiec tej karty tel ci sie bardziej scina :/
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top