Witam. Dostałem nokie 2720 z uszkodzoną taśmą (przerwaną) w skutek upadku i pęknięcia zawiasu. Telefon przeleżał długi czas w szafie, postanowiłem go zreanimować. Tylko kwestia czy oprócz taśmy telefon wgl działa. Mam go aktualnie rozebrany na części pierwsze, wszystko wygląda ok. Gdy wkładam baterię i próbuje go właczyć (sama płyta główna) to diody od podświetlenia klawiatury tylko mrugną, wydaje mi się że powinny się zapalić. Czy może to normalne? Fakt taśma to nieduży koszt, ale wolałbym coś więcej wiedzieć. Bateria raczej też ok. Niech ktoś doświadczony coś podpowie.
pozdrawiam
 
Gdy wkładam baterię i próbuje go właczyć (sama płyta główna) to diody od podświetlenia klawiatury tylko mrugną, wydaje mi się że powinny się zapalić.
Jeśli telefon przed uszkodzeniem nie miał włączonego wyciszenia, to powinieneś usłyszeć dźwięk powitalny.

Jak go nie słyszysz to możliwe że telefon jest uszkodzony poważniej.
 
Z tym że głośnik znajduje się nad drugim wyświetlaczem i jest połączony taśmą z płytą główną, czyli w moim przypadku połączenie zostało zerwane a co za tym idzie głośnik nie działa.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top