Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam problemy z wifi. Znajduje mi sieć, wszystko pieknie, wpisuje haslo do wifi, wyskakuje "Pozyskiwanie adresu IP od sieci **********", a zaraz zamiast tego wyskakuje "Niepowodzenie". Na innych telefonach dziala bez problemu. Telefon juz byl uzywany przez kogos innego, to wina routera czy telefonu?
 
Ostatnio edytowany:
w routerze może być włączone filtrowanie adresów mac
 
Huh, a jak to wylaczyc? x d. Jak cos router D-link DIR 600
 
Ostatnio edytowany:
Ogarnalem pakiet na internet, a On tez nie dziala. Już sam nie wiem co robic, zeby cokolwiek zrobic <androidmarket itp> musze bys skonfigurowany z gmailem, a nawet tego zrobic nie moge ;\
 
Ostatnio edytowany:
Hmm... Dziwna sprawa bo tak samo było z przypadkiem internetu mojej mamy. Mi Wi-Fi i ta sieć dobrze działała a jak mamie chciałem to zrobić to nic. A inne sieci jej działają. Nawet jak z Routerem kombinowałem wywaliło mi neta w domu. Raczej nic Ci nie pomorze kolego ;)
 
Dzis sprawdzalem wifi w szkole, dziala noralnie.
 
No owszem inne sieci mamie też działały ale ta jedna. Jak pisałem, nie naprawisz tego problemu :)
 
Nastepne info: Mama dostala Xperie P, i tez w domu jej wifi nie lapie. Przypadek ze 2 rozwalone telefony<w tym 1 nowka>?

NEW: Juz nie 2 osoby, tylko 5-6, wszyscy ktorzy nigdy nie laczyli sie z moim wifi, nie lapie im tego, a ci co juz kiedys byli dziala bez problemu.
 
Ostatnio edytowany:
Mozliwe jest ze w routerze sa jakas ograniczona ilosc "miejsc" telefonow, ktore moga sie z nim laczyc, czy cus? Bo innego problemu nie widze. Tak strzelam tylko.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top