XPERIA X10 MINI PRO nie włącza się - POMOCY!!!

Tak jak w temacie, moja Xperia X10 mini pro nie chce się włączyć. Gdy wciskam przycisk do włączania, telefon wibruje i pojawia się białe logo "Sony Ericsson" lecz na tym proces włączania się kończy. Proszę pilnie o pomoc, jak wgrać nowy system, ponieważ bez tego chyba sie nie obejdzie, z góry dziękuję za cenne wskazówki ;)
 
Musisz pobrać Sony Ericsson Update Service i zainstalować. Potem włączyć, zaakceptować warunki, wybrać telefon i podłączyć wyłączony telefon z wciśniętą strzałką do usb
 
Tak, tylko że jak podłączam telefon, który się nie włącza to nie mam opcji wybrać "Połączenie USB" z wyświetlacza Xperi :( Więc jak uruchomić to żeby wykryło XPERIE?
___________________
=====Dodano:=====
Hmm, dziwne, bo zainstalowałem ten Sony Ericsson Update Service i gdy go uruchamiam wyskakuje komunikat "Nie można nawiązać połączenia z siecią, sprawdź połączenie sieciowe i spróbuj ponownie". Internet mam cały czas połączony więc wszystko powinno być ok, a więc dlaczego tak się dzieje? To uniemożliwia mi dalszy postęp pracy w tym programie.
 
Dałem sobie spokój z tym SEUSem, ponieważ nie szło go uruchomić.
Zrobiłem inaczej, zainstalowałem wszystko krok po kroku tak jak w tej instrukcji:
http://forum.android.com.pl/f163/tutorial-naprawa-x10-mini-pro-i-x10-mini-za-pomocae-x10flashtool-zmiana-kernela-78437/
Mimo to telefon nie włącza się, cały czas świeci się logo Sony Ericsson i na tym koniec :(
Są jakieś inne rozwiązania?
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top