Xiaomi Mi 6

Temat w 'Co wybrać?' rozpoczęty przez Szorstki, 14.07.2017.

1. Szorstki

Szorstki Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
  2. by ukryć wszystkie reklamy.
  3. CNK

CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

Otrzymane lajki:
    960
    Xiaomi Mi Note 2 ma lepszy aparat i większą baterię, za to Xiaomi Mi6 ma 6GB RAMu, czyli o 2GB więcej niż w Note 2, większą rozdzielczość ekranu i nowszą wersję BT i nowsze wejście USB (USB 3.1 typu C).

W skrócie Mi 6 jest nowszy i minimalnie mniejszy, ja bym się mocno zastanawiał nad zakupem Xiaomi w X-Kom, ogólnie chyba raczej wolałbym zaryzykować i kupić bezpośrednio z Chin, gdzie za mniejszą cenę można wyrwać wersję 128 GB :P

Tutaj spoko porównanie tych dwóch modeli: Compare Xiaomi Mi6 vs Xiaomi Mi Note 2 - Xiaomi Mi6 vs Xiaomi Mi Note 2 Comparison by Price, Specifications, Reviews & Features | Gadgets Now

4. Szorstki

Szorstki Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Już robiłem zakupy z Chin nawet nie chcę tego wspominać bo wstyd najtaniej widziałem 1600-1700 zł więc 200-300 zł to nie dużo

Dzięki za odpowiedz pozostaje mi zamówić i czekać

5. Kold!

Kold! Turysta

Otrzymane lajki:
    0
    a tak z ciekawości zapytam, na jakiej stronie kupowałeś? Ja się przymierzam do nowego telefonu i z tego co czytałem to póki co jestem pozytywnie nastawiony w stosunku do zakupów bezpośrednio z Chin. Jest wiele sprawdzonych stron (Banggood, Chinabuye, AliExpress etc.) na których jest opcja na full refund w razie czego :)

Poleć tę stronę