Witam. Mam pewien problem z pamięcią w mojej X8. Skończyła się gwarancja na mojego fona, niedługo kupuję drugi. Więc postanowiłem zasłużony telefon posłać na testy. Zrootowałem go, bo standartowo jest mało pamięci i podzieliłem kartę na dwie partycje. W formacie Ext2 (pamięc na instalowanie apek) przydzieliłem 200MB. Wszystko było dobrze. Potem zacząłem przenosić aplikacje na kartę. Gdy zobaczyłem że wszystko działa, przeniosłem aplikacje z powrotem na telefon. I teraz do rzeczy-po poprzedniej czynności chciałem zobaczyć stan pamięci. I tutaj poker face:gdy przed operacją przenoszenia było ok. 50MB wolnej pamięci, już po było... 27MB. A na karcie, przed operacją 200MB, po... 240MB (,,Wolna pamięć:123%" :| )
Czy faktyczna pamięc jest inna, czy to po prostu jakiś błąd systemu? Jak to naprawić (oprócz ustawień fabrycznych -.-)? Proszę o odp.
 
Jeżeli jeszcze nic nie zrobiłeś, proponuję wyłączyć telefon, wyciągnąć kartę i włączyć bez karty. Następnie znów wyłączyć, włożyć kartę i sprawdzić. Link2SD i App2SD nie do końca dobrze działają na X8 na standardowym systemie. Jeżeli kiedyś będziesz chciał zmienić sobie system, to zostaw partycję EXT na karcie, zamiast dostępnych ~200MB w telefonie, będzie pokazywać te ~200 + tyle, ile jest na EXT
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top