Mam następujące pytanie, po wyłączeniu Wi-Fi w samsungu u góry pokazuje się ikona bodajże internetu (litera E z dwiema strzałkami) i żre mi kase z konta, jak to wyłączyć
 
pobierz apn droid i wyłącz w nim net. można tez zmienić nazwę profilu internetowego lub w nim coś dopisać. najprawdopodobniej jest to w ustawienia -> sieci -> punkty dostępowe. można w ustawienia -> sieci odfajkować transfer danych
 
Nie chcę dublować tematu, więc zadam tu moje pytanie.
W FAQ pisze:
5. Jak zablokować połączenie z internetem ?
System Android został stworzony do internetu, więc oczywiste jest, że będzie próbował często łączyć się z nim. Bez pakietu może to spowodować wysokie opłaty za usługi internetowe operatora. Można temu zapobiec m.in.:
*instalując APNdroid i umieszczając jego widżet na pulpicie(który ostatnio sprawia problemy na nowszych systemach)
*instalując SwitchPro Widget i umieszczając jego widżet na pulpicie

Mam telefon w plusie i mam możliwość aktywowania pakietu internetowego nielimitowanego i czy jak nie będę miał połączenia z wifi to czy będzie mi pobierało transfer z tego pakietu czy z kasy? Rozumiem, że jeśli wifi będzie aktywowane to połączenie będzie za free :)
 
Jak będziesz połączony z wifi to internetu z pakietu nie rusza, a pakiety internetu zwykle wykorzystywane są przed kasą z konta
 
jak masz pakiet internetowy to chyba oczywiste jest że będzie pobierało z niego, poza tym to nie zależy od telefonu tylko od operatora
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top