Kupiłem sobie wave i teraz chce na niego kupić folie ochronna. Czy sie oplaca kupic poliweglanowa z allegro do 20zl??
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Różnie z tymi foliami jest.Niektóre źle nałożone po jakimś czasie ujawniają powietrzne bąble a inne osłabiają dotyk wyświetlacza.Osobiście polecam folie ZAGG Invisible SHIELD .Jedne z najlepszych jakościowo i bardzo trwała.Cena nie jest niska ale opłaca się.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Z dostępnych w niższej kwocie polecam folię firmy Tellme, którą sam używam/używałem na kilku telefonach. Z wyższej półki Brando UltraClear, bądź jak kolega wspomniał Invisible Shield (najlepiej w wersji Full Body - ochrona całego telefonu).
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
zaga narazie nie chce folie cce na jakies okolo 2 miechy moze dluzoej bo nie mam za duzo kasy jak uzbieram to kupie inwisible a tera pokrowiec i folie do 20zl (te folie sa na allegro dostepne co podales??)
___________________
=====Dodano:=====
i co o tym myślicie:
DOTYKOWA Folia Ochronna do Samsung S8500 Wave (1225260271) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Ja kupuje najtajsze weglany i nie nazekam na nie wcale. Dotyk dziala mi normalnie i zadnych babli po 6 miesiacach.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Ja na lg kp500 cookie zakupiłem folie firmy Screen Shield. Po 1 roku używania na ekranie 0 rysek, z nałożoną folią zero problemów z dotykiem. Tak samo mam teraz na SE Vivazie przez 2 tygodnie screen shielda i na razie żadnych bąbelków itp
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Poliuretanowa Najlepsza Mam taką na swoim swifcie i jest ok :D:D
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
ja zainwestowałem w folie glasser perfect i to moim zdaniem był najlepszy wybór
 
Witam.Żeby nie tworzyć nowego tematu spytam tu
Mam Omnie II i chciałem zakupić folie na wyświetlacz stąd moje pytanie którą wybrać z tych trzech? Która najlepiej się sprawdzi?

ProtectorPlusMP HQ - wykonana z PET ( nie mam pojęcia co to ;/ )

GLLASER MAX Anti-Glare - przeciwodblaskowa/antyrefleksyjna, matowa nie błyszczy się tak i nie odbija w wyświetlaczu, więcej niż 95% transmisji, antystatyczna,Minimalizuje większość zadrapań i małych rys.

GLLASER MAX SuperClear - to samo co w/w tylko zamiast matowośc jest błyszcząca bardziej tzw Ultra Cleare by ekran wyglądał jak nówka

http://allegro.pl/folia-ochronna-samsung...37441.html
http://allegro.pl/folia-ochronna-gllaser...55825.html
http://allegro.pl/folia-gllaser-max-sams...70791.html

Powiedzcie jaką wybrać. Wiem,że brando jest lepsze ale droga stąd pytam o tańsze.
 
PET to stare butelki i polary ;D Ta druga moim zdaniem będzie lepsza, bo nie będzie się w niej tak słońce odbijać jak w błyszczącej
 
a myślałem,że to jakiś super wytrzymały materiał a nie że z butelek :P Więc wezmę chyba tą matową :) a co sądzicie o tej karbonowej która jest w pierwszym linku?
 
Poliweglanowa jest moim skromnym zdaniem jedną z najlepszych. Mój kolega 3,5 lata temu zakupił telefon i folię do kompletu i z tego co wiem jest strasznie zadowolony bo już mu 3,5 lat się ta folia trzyma na wyświetlaczu i nie myśli odpaść.
 
Zgadzam sie. Poliweglanowe sa najlepsze. Sam mam i polecam.
 
Nie polecam zdecydowanie z klejem.
 
Korzystam również z najtańszego poliwęglanu i wszystko jest ok.

Pozdrawiam mr_nuke
 
Jeżeli dobrze nakleisz to każda będzie dobra :p ale faktem jest, że poliwęglanowa jest lepsza :D
 
Kup jakąś lepszą to ci będzie lepiej i dłużej chronić telefon i jest grubsza więc ci się mniej porysuje
 
Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale kiedyś w salonach mieli na sprzedaż tanio folie ochronne.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
M E-Booki 0 Odpowiedzi
D E-Booki 0 Odpowiedzi
D E-Booki 0 Odpowiedzi
D Audiobooki 0 Odpowiedzi
D E-Booki 0 Odpowiedzi
Top