Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
mam problem z ustawieniem dzwonka mp3 w htc hd 2,wyczytalem zeby skopiowec dzwonki do "my dokuments"tak tez zrobilem,telefon je widzi ale gdy zaznacze dany dzwonek potwierdzam ok to dalej wyskakuje mi jeden z dzwonkow fabrycznych,bardzo prosze o pomoc ,dzieki!!!!
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
tez ten sam problem niewiem jak z tego wybrnąć help>>>
 
mam problem z ustawieniem dzwonka mp3 w htc hd 2,wyczytalem zeby skopiowec dzwonki do "my dokuments"tak tez zrobilem,telefon je widzi ale gdy zaznacze dany dzwonek potwierdzam ok to dalej wyskakuje mi jeden z dzwonkow fabrycznych,bardzo prosze o pomoc ,dzieki!!!!
musisz przeniesc dzwonek do folderu moje dokumenty a następnie do moje dzwonki(my ringtones).
 
Ostatnio edytowany:
hejka talarek,dzieki za pomoc ale niestety dalej to samo juz niewiem co mam z tym zrobic!male pytanie do allkona -czy u ciebie pomoglo??
 
hejka talarek,dzieki za pomoc ale niestety dalej to samo juz niewiem co mam z tym zrobic!male pytanie do allkona -czy u ciebie pomoglo??
Zaraz napisze ci na pw inny sposób
 
Totalna Bzdura! Nie przenosimy do 'Moje Dokumenty -> Moje dzwonki', tylko do 'Application Data -> Sounds'!
W zasadzie w każdym telefonie z platformą Windows Mobile tak się robi. Napiszcie, czy pomogło :P
 
no siema macior! niestety porazka dalej kapa!w opcjach dzwonki widzi ten utwor ktory chcialem wrzucic ale daje ok i dalej to samo?????mision in posible mp3??? dzieki za dobre checi pozdrawiam!
 
Niesamowity wręcz przypadek :P u mnie działa bez najmniejszego problemu ;) skoro widzi ten utwór, to wystarczy go zaznaczyć, wcisnąć ok. i powinno hulać :)
 
no NORMALNIE archiwum X, ZAZNNACZAM ALE WRACA DO dzwonka fabrycznego,no nic bedzie trzeba z tym zyc(: tak czy tak dzieki wszystkim za chec pomocy,,,,,
 
Hmm.. dziwny przypadek ;) może to wina wadliwego romu lub wielkości pliku muzycznego ;)
 
Ja nic nie przenosze .

Przytrzymaj paluch na mp3 -ce i pokaze sie pytanie czy ustawic jako dzwonek.Szukacie chyba problemu tam gdzie go niema.:lato:
 
Albo (jak to już ktoś powiedział) to wina softu. Może spróbuj go zaaktualizować.
 
dzieki wszystkim za pomoc hard reset i hula jak ta lala
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top