Wersja Mobilna

Witam , poniewaz czesto siedze na telefonie na stronie gsmx.co chcialbym zapytac czy daloby rade zrobic wersje mobilna. Oczywiscie na normalnej wersji dobrze sie przeglada , ale na wersji mobilnej moze by bylo lepiej ; )
 
Wiesz co tylko czy jest warto robić wersję mobilną dla kilku osób? A po za tym można przeglądać na normalnej wersji zresztą jak sam napisałeś. Tą wersje na pewno poruszy CNK
 
Pomyślimy... ;)
Ogólnie jest mobilna, ale ze starszej wersji forum i nie działa wiele rzeczy... jest ich tak dużo, że chyba łatwiej będzie zrobić to od nowa, ale popatrzę na to gdy będę mieć czas... :P
Taki był w 2O09: https://forum.gsmx.pl/27517/gsmx-mobile-nowy-styl-komorkowy.html ^^
 
Ostatnio edytowany:
Wiesz co tylko czy jest warto robić wersję mobilną dla kilku osób? A po za tym można przeglądać na normalnej wersji zresztą jak sam napisałeś. Tą wersje na pewno poruszy CNK
Czemu dla kilku osob? mysle ze duzo osob korzysta z internetu w telefonie , jeszcze teraz gdy w prawie kazdej komorce jest WiFi. Dobrze sie przeglada na normalnej wersji , ale jak napisalem moze na wersji mobilnej bedzie lepiej.
 
A mnie tam bez różnicy w moim telefonie normalna wersja jest płynna i bardzo przyjemnie się korzysta z serwisu w telefonie :)
 
Pomyślimy... ;)
Ogólnie jest mobilna, ale ze starszej wersji forum i nie działa wiele rzeczy... jest ich tak dużo, że chyba łatwiej będzie zrobić to od nowa, ale popatrzę na to gdy będę mieć czas... :P
Taki był w 2O09: https://forum.gsmx.pl/27517/gsmx-mobile-nowy-styl-komorkowy.html ^^
Z tego co widze to bardzo uboga wersja ^^. Mi nie chodzi zeby na juz to bylo:D bo jak narazie to daje rade na tej. To temat do zamkniecia chyba , bo chcialem sie tylko dowiedziec czy bylo by to mozliwe.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
to może napisz o co byś chciał odchudzić przyszłą wersję mobilną, ta co była działała dobrze przez GPRS i była odchudzona prawie ze wszystkiego co się dało ;)
Później silnik vB zaczął się zmieniać przez coraz to nowsze zabezpieczenia dlatego szablon mobilny nie działał już jak należy, a z braku czasu porzuciłem ten projekt ;]
 
Jest może wgrany plugin do Tapatalk? To by była najprościej zrobiona mobilna wersja, a apka jest do pobrania z forum
 
jakiś tapatalk jest wgrany, podobno nawet działa: https://forum.gsmx.pl/48301/moze-tapatalk.html#post222843 :P
Niestety ja nie sprawdzę, bo producenct ograniczył się tylko systemów popularnych w tej chwili, pomijając Windows Mobile :P
 
Ostatnio edytowany:
Działa działa. Ale wygodniej jest przeglądać forum takie jakie jest niz przez tapatalka
 
Sory jestem nowy :D Co to taptalk?
 
Sory jestem nowy Co to taptalk?
aplikacja pozwalająca na przeglądanie forum z poziomu dodatkowej aplikacji na telefonie.

więcej info :arrow: Tapatalk Forum App - Empowering Forum Junkies on-the-go
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top