Wasza wymarzona furka

Dla mnie wymarzone aut lancer evo IX
 
Ja za to kocham BMW ! E46 M3 CSL SMG Coupé 3246 cm³ 360 KM (miałem okazję kierować :) samolot:) 220km/h na odcinku ok 700m ;) ) No i klasyki e21 e28 e30 :) oczywiście wymieniłem samochody powiedzmy na moją kieszeń a takim prawdziwym marzeniem jest mustang shelby gt 500 1967r ;)
 
Wymarzona... Oczywiście pochodzący z kraju kwitnącej wiśni Nissan Skyline GT-R R34 z 6 cylindrowym silnikiem o pojemności 2.6l, czy single turbo czy twin turbo obojętne .. Następne również z tamtąd: Mazda Rx-7, Evo, Sti, NSX, Integra, czy inne wynalazki
Ja za to kocham BMW ! E46 M3 CSL SMG Coupé 3246 cm³ 360 KM
Wyręczyli mnie . Ale podoba mi się Nissan SkyLine c10 .
Audi a3 , a4 . dużo by ich wymieniać ..
 
ja chętnie bym się przeleciał takim cudakiem - Ariel Atom

http://mensite.pl/wp-content/uploads/2O10/06/ariel-atom.gif

no i oczywiście
http://www.auto-blog.pl/wp-content/uploads/2O09/04/ford-mustang-shelby-gt500-7.jpg

a z rzeczy przyziemno - użytecznych to nic tylko sharan (przez ostatnim liftem) jeżdżę na co dzień i nie zamienił bym go ;) pali mało 1.9 nie do zajechania silik 150koników daje radę na snowboard pakuję deski do środka +5 osób nie ma problemu 2 rowery bez rozkręcania wchodzą luzem (po wywaleniu środkowego fotela) co tu więcej chcieć - na parkingach robi cuda
 
Głupio się przyznać, ale takim samochodem jest mój teraźniejszy poczciwy colt 2O08 ;P, nie wymieniłbym go. Za długo na niego zbierałem i zrobiłem kilometrów naraz.
 
Marzenie do zrealizowania to Nissan 350 z a takie trudniejsze to Lamborghini Aventador
 
Lamborghni Aventador lub Nissan gtr
 
Ja to skromnie Chevrolet Camaro GT GRANT SS :)
 
Ja to samo jak kolega wyzej :D
 
Ja to bym chciał jakiegoś Japończyka, najlepiej Hondę Civic VI 1.6 V-Tec :)
 
Mój wymażony samochód? Hmm... Myśle, że kultowy Cheverolet Corvette c3 :>
 
mi by wystarczyła jakaś Honda Civic w coupe :)
 
Jakiegoś starego Volkswagena i machnąć go na German Style
 
ja mogę się pochwalić, ze już posiadłem wymarzoną maszynkę. Jest nią Mercedes-Benz E500 (W124)
pomimo i tak już sporej, wynoszącej 326KM mocy, wykonałem swap na silnik 7.3 V12 o mocy 600 KM montowany zarówno w starych CL-ach jak i bez większych zmian w CLK GTR oraz Pagani Zonda oraz Huayra :D
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Martin998998998 Luźne rozmowy 31 Odpowiedzi
R G900 8 Odpowiedzi
@ZiomuS Sport 9 Odpowiedzi
N0 Skill Nokia 6 Odpowiedzi
P Pytania, sugestie, uwagi 3 Odpowiedzi
Top