Wasza wymarzona furka

Oczywiście mercedes 124, ale z jakimś smal blockiem. I do tego felgi chrom na rancie, eh.. marzenie.
 
Oczywiście Ferrari Enzo. Ale niestety to tylko marzenie.
 
Mazda Rx-8 moim zdaniem najlepszy samochód świata.
 
ford mustang '69, v8, 3 biegowy manual i do tego pełny rekonstrukcja na oryginalnych częściach.
Ahh ten dźwięk v8
 
Nissan Skyline GTR R34
Mitsubishi Eclipse DOHC
 
Ford Mustang Shelby Eleanor Wersja Super Snake To moje największe marzenie (*_*)
 
ford mustang '69, v8, 3 biegowy manual i do tego pełny rekonstrukcja na oryginalnych częściach.
Ahh ten dźwięk v8
Zbędne marnowanie paliwa, ale dźwięk faktycznie fantastyczny.

Jak dla mnie, to zadowoliłbym się Audi R8 2007- 4.2 Quattro R tronic aut. 4163/420KM
:lato:
 
Hamer wersja wojskowa cos pieknego
 
To cudo:

LUB TO:

Oba są śłitaśne, ale jednak TO:
 
Ja tam nie mam wymarzonych samochodów, ale pojeździłbym tym (renault 19):
renault-19-kompletny-bod_1216.jpg

Tym (renault 11):

DCP04536.jpg

Ewentualnie tym (VW Corrado):

vw_corrado_schmidt_modern_line_01_gr.jpg

Dziwny gust chyba mam, bo bardzo podoba mi się to (szczególnie te milusie wloty na lusterkach):

 

Załączniki

Ford Mustang rocznik 69:D
Jak to ktos kiedys powiedział"dzwiek silnika tego samochodu powinien byc nagrany jako singiel i puszczany w mtv po tygodniu byłby na 1 miejscu najważniejszych list muzycznych"
Kto słyszał to autko na pełnych obrotach wie o czym mówie
 
Moim wymarzonym samochodem jest Alfa Romeo 159... Kwesta paru tys. zł i marzenie się spełni :D
 
Samochód, który widziałem raz w życiu. Samochód, który pierwszy raz polubiłem grając w Gran Turismo 3. Pagani Zonda


10wjxuu.jpg

or5ljk.jpg

e7cuqa.jpg

91cftd.jpg
 
Ostatnio edytowany:
Wymarzony samochodzik dla mnie to Aston Martin ( Najlepiej DB9 ). Jest sportowy, a zarazem bardzo elegancki (najlepszy srebrny ).;)
 
Z chcecia zasiadlbym za kierownica Forda Capri tak ten stary wozik z stajni Forda jest dla mnie piekny. Oczywiscie Ford Mustang '69 i Chevrolet Camaro. Nie pogardzil bym VW Scirocco :)
 
A ja jestem zagorzałym fanem BMW. Ale ze względów ekonomicznych pewnie kupię coś tańszego.
Obecnie wożę się Oplem Corsą :D
Z reguły jednak podobają mi się sedany: VW Passat, BMW 3, Audi A4, Mercedes C to auta które mógłbym mieć w przyszłości.
Czas pokarze. ;)
 
Mi się podobają bardzo samochody terenowe. Zawsze chciałam taki mieć. W tym momencie jestem nastawiona na Suzuki Grand Vitara, ale zobaczymy może będę jeszcze jakieś ciekawsze i fajniejsze. Wiem tylko, że na pewno kiedyś będę miała samochód terenowy.
Pozdrawiam :)http://suzuki.autoteam.pl/suzuki-grand-vitara-ddis-diesel-terenowy,367929.html
 
Wymarzona... Oczywiście pochodzący z kraju kwitnącej wiśni Nissan Skyline GT-R R34 :) z 6 cylindrowym silnikiem o pojemności 2.6l, czy single turbo czy twin turbo obojętne :D..
Następne również z tamtąd: Mazda Rx-7, Evo, Sti, NSX, Integra, czy inne wynalazki:D
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Martin998998998 Luźne rozmowy 31 Odpowiedzi
R G900 8 Odpowiedzi
@ZiomuS Sport 9 Odpowiedzi
N0 Skill Nokia 6 Odpowiedzi
P Pytania, sugestie, uwagi 3 Odpowiedzi
Top