Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witajcie, mam aktualnie nokie 5230 i myślę nad kupnem (i sprzedażą nokii) SE x8 bawilem sie nim juz pare razy i podoba mi się jego funkcjonalność proszę o napisanie mi czy warto? :)
 
Moim zdaniem nie ponieważ ma androida 1.6 słaby procesor który się często wiesza , nie ma pojemnościowego ekranu co jest już po prostu porażką , słabą baterię , wolne wf , mało ram i rom , bardzo wolno chodzi a jak się np. właczy muzykę i zacznie się grać w jakąś grę albo sms pisać lub oglądać to masakra , nie ma klawatury swype ani fyzycznej a przy wolnym procesorze to duży problem , ma mały ekran 3 cale i jest cała z plastiku który nie jest ani matowany ani wzmocniony . Mi po 4 dniach używania normalnego(np. tak samo używam galaxy s2 czy galaxy ace) cała tynia klapka i ekran ponieważ nie jest w technologi goriila glass całe się porysowały , co przy nie wymienialnej obudowie stanowi masakrę i co na koniec dochodzi to bardzo słaby aparat i kamera . Mi służył 1.5 miesiąca ponieważ był po prostu za wolny i nie funkcjonalny oraz cały porysowany . Moim zdaniem nie warto a za kasę 700 zł możesz kupić nowego samsunga galaxy ace z szybszym procesorem , większą ilością ram i rom oraz lepszym aparatem , ekranem pojemnościowym 3,5 cala , wymienną obudową (ale to nie będzie konieczne bo ja już 4 miesiące go męczę i nosze luzem w kieszeni i mam tylko 2 ryski na bokach telefonu które są prawie nie widoczne , szybszym wf i co najważniejsze z androidem 2.2 z aktualizacją do najnowszego 2.3.1 przez keis (w 100 procentach legalnie) do tego ma klawiaturę sweyp co przy 800mhz i pojemnościowym ekranie to bajka . Tu masz porównanie : Porównanie telefonów : Samsung GT-S5830 Ace / Sony Ericsson Xperia X8 :: mGSM.pl ale moim zdaniem ace będzie o 100% razy lepszy
 
Wydaje mi się że jak chcesz mieć dobry telefon to dołóż lepiej pare groszy i kup coś lepszego. x8 To już troszkę przestarzały model
 
Ja mam x8 od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony, bardzo fajny funkcjonalny telefonik, dla mnie duży atut to wifi (+przeglądarka Opera) możesz gadać za free przez skype, no i o dziwo bardzo dobry głośnik, muza jest bardzo dobrej jakości, ponadto, po wrzuceniu winampa ta telefonik mogę słuchać wszędzie radia party xD
 
Samsung Galaxy ace - jak nie masz x8 to sie nie wypowiadaj ..
Mam x8 i mogę ją polecić jak mój przedmówca . Można zrobić OC do 825 MHz można miec andka 2.3.5 oczywiście nie oryginalny , głośnik jest dobry słychać wszystkie tony .
 
Polecam ten telefon. Moja siostra go mi i jej się podoba, mi też:)
 
Zastanów się też nad SGS i Motorolą milestone 2
 
osobiście mam tez nokie 5230 i se x8 moje zdanie jest takie ze se o wiele lepszy polecam
 
Zastanów się też nad SGS i Motorolą milestone 2
Po co ty się w ogóle odzywasz? Telefony wymienione przez Ciebie są ponad 2 razy droższe od x8 więc nie ma się nad czym zastanawiac.
 
lepiej dołożyć troszkę i kupić np galaxy GT-i5800 ;) ja jestem zadowolony z niego
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top