Ventrillo dla GSMX ???

Cześć ! Większość z was podawała swój numer "Skype" . Jednak prawda jest taka że przeważnie każdy rzadko używa "Skype" , a najczęściej mamy włączone ("Gadu-Gadu").
Wpadłem na pomysł aby wprowadzić na nasze Forum mały programik którego nasz komputer nie odczuje a jego obsługa jest naprawdę banalna...
Mówię tutaj o programie do rozmowy ( "Ventrillo" )
Programik działa w tle więc nie odczujemy jego obecności , a w każdej chwili będziemy mogli sobie porozmawiać :-)
Oczywiście wymogiem jest posiadanie Głośników lub Słuchawek i oczywiście Mikrofonu.

Jeśli pomysł się wam spodobał to proszę o napisanie kto będzie chętny z tego korzystać wtedy postaram się o kanał... ( Kanały są płatne , ale to już w moim interesie , postaram się taki wykupić na 30 slotów).

Jeśli pomysł wypali należy pobrać Ventrillo 2.1.4 :

Ventrillo 2.1.4 by Igor1991 Dla GSMX.CO.exe - Speedy Share - upload your files here


Edit :

Okej kanał dzisiaj kupiłem ...
Aby dodać kanał należy pobrać Ventrillo 2.1.4
Po zainstalowaniu programu należy wejść w zakładkę :
"User Name" - Tam wpisujemy swój nick
"Server" : Wpisujemy :

Select : GSMX.CO
Hostname or IP : v7.svoice.pl
Port Number : 6090

Po wpisaniu tych danych klikamy "connect"
Hasło do pokoju GSMX.CO to oczywiście :

Hasło do archiwum



Wrazie problemów pisać mi na PW


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=NjiYNjIv3W8&feature=related[/YOUTUBE]​

KOLEJNA RZECZ KTÓRĄ MA GSMX !!!​
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Ja nie mam mikrofonu, więc się nie piszę. Moim zdaniem można by jeszcze wziąć pod uwagę Mumble (apki dla androida) i RaidCall (darmowe kanały)
 
koszt mikro to 15zł ...
 
Do mikro przydałyby się jeszcze słuchawki, ale nie takie kijowe, więc cena rośnie, a z kasą ostatnio u mnie krucho
 
A na czym polega ten twój program który zaproponowałeś i jak z jego obsługą , slotami ?
 
No okej ale czy posiadał byś instalke do tego programu i kanał z slotami i hasłem ?
 
Instalkę można bez problemu pobrać na oficjalnej stronie: RaidCall-100% FREE Group Communication Software- IM, Group Communication and Voice Chat kanał można założyć bezpośrednio w programie. Do korzystania z programu trzeba mieć konto (stety albo niestety), ale jest darmowe :P
 
Ja dzisiaj załatwię pokój admina na ventrillo
 
Ok kupiłem kanał , wszystko pisze w pierwszym poście
 
Hasło do pokoju gsmx zostało zmienione dla bezpieczeństwa , hasło będzie zmieniane co 31 dni i będzie widocznie w tym temacie
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top