Witajcie
Ciekaw jestem jakie są wasze ulubione telefony.Marki i modele.Moim ulubionym telefonem jest Sony Ericsson W595.:D Jakie jest wasze zdanie?:)
 
Ja to lubię jak telefon jest funkcjonalny, często korzystam z Internetu w telefonie. Jak na razie miałem największy kontakt z Sony Ericssonami i coś tak Nokiami ale bez Symbiana. Jak na moją kieszeń Sony Ericsson k800i jest na razie najlepszym osiągnięciem. Moze bym się przymierzał na jakąś nokie z Symbianem, ale jeszcze nie wiem.
 
Dla mnie idealny byłby telefon z bdb dużym wyświetlaczem(dotykowym, bo te są największe), dobrym dźwiękiem i slotem na pożądną kartę pamięci, która powinna być w zetsawie (min. 4gb). Używam telefonu głównie do oglądania filmów, więc wiecie ;P
Ew. szczęśliwy bym był, gdyby miał i WiFi ;]
..Muszę w wolnej chwili poszukać takowego... ;]
 
Ja od zawsze byłem fanem Nokii aż do roku 2O11. Teraz moją ulubioną marką Naj jest Samsung
 
Samsung,BlackBerry
 
HTC Desire X . Jest wszystko co chcę :) Brakuje w nim tylko mikrofalówki i lodówki ... :P
 
Moim ulubionym jest oczywiście moja SIII. Niczego mi w niej nie brakuje. Telefon po prostu genialny. Nie wymieniłbym go na żaden inny.
 
Moim ulubionym telefonem jest Nokia Lumia. Głównie ze względu na bardzo atrakcyjny design.
 
Moim ulubionym telefonem jest HTC ONE X. Głównie przez parametry jakie ma ten telefon jestem jego fanem.
 
Moim ulubionym postem jak do tej pory jest Xperia T ale wkrótce zamierzam kupić coś ekstra za duże pieniądze więc moja się opinia się zmieni. :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
tepig Gry forumowe 5 Odpowiedzi
IGoR1991 Luźne rozmowy 18 Odpowiedzi
IGoR1991 Techno / Dance / Electro / House / Trance 13 Odpowiedzi
tepig Rap 68 Odpowiedzi
polop000 Luźne rozmowy 63 Odpowiedzi
Top