Ulubione telefony

• Thread starter zbaskik
  • Data rozpoczęcia
Z

zbaskik

Świeżak
Witajcie
Ciekaw jestem jakie są wasze ulubione telefony.Marki i modele.Moim ulubionym telefonem jest Sony Ericsson W595.:D Jakie jest wasze zdanie?:)

Warus23

Warus23

Nokia 9500 FAN
Sponsor
Ekspert
Ja to lubię jak telefon jest funkcjonalny, często korzystam z Internetu w telefonie. Jak na razie miałem największy kontakt z Sony Ericssonami i coś tak Nokiami ale bez Symbiana. Jak na moją kieszeń Sony Ericsson k800i jest na razie najlepszym osiągnięciem. Moze bym się przymierzał na jakąś nokie z Symbianem, ale jeszcze nie wiem.

J

_Jote[L]Ka_

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Dla mnie idealny byłby telefon z bdb dużym wyświetlaczem(dotykowym, bo te są największe), dobrym dźwiękiem i slotem na pożądną kartę pamięci, która powinna być w zetsawie (min. 4gb). Używam telefonu głównie do oglądania filmów, więc wiecie ;P
Ew. szczęśliwy bym był, gdyby miał i WiFi ;]
..Muszę w wolnej chwili poszukać takowego... ;]

D

dkjk80

Turysta
Ja od zawsze byłem fanem Nokii aż do roku 2011. Teraz moją ulubioną marką Naj jest Samsung

Z

z1xeN

Świeżak
Elitarny
HTC Desire X . Jest wszystko co chcę :) Brakuje w nim tylko mikrofalówki i lodówki ... :P

sebek249

sebek249

Świeżak
Moim ulubionym jest oczywiście moja SIII. Niczego mi w niej nie brakuje. Telefon po prostu genialny. Nie wymieniłbym go na żaden inny.

R

RaFF0

Świeżak
Moim ulubionym telefonem jest Nokia Lumia. Głównie ze względu na bardzo atrakcyjny design.

D

Dam&ano

Świeżak
Moim ulubionym telefonem jest HTC ONE X. Głównie przez parametry jakie ma ten telefon jestem jego fanem.

F

FałeNeM

Świeżak
Moim ulubionym postem jak do tej pory jest Xperia T ale wkrótce zamierzam kupić coś ekstra za duże pieniądze więc moja się opinia się zmieni. :)

Ostatnie posty