Ulubione telefony

zbaskik

Świeżak
Witajcie
Ciekaw jestem jakie są wasze ulubione telefony.Marki i modele.Moim ulubionym telefonem jest Sony Ericsson W595.:D Jakie jest wasze zdanie?:)

Warus23

Nokia 9500 FAN
Sponsor
Ekspert
Ja to lubię jak telefon jest funkcjonalny, często korzystam z Internetu w telefonie. Jak na razie miałem największy kontakt z Sony Ericssonami i coś tak Nokiami ale bez Symbiana. Jak na moją kieszeń Sony Ericsson k800i jest na razie najlepszym osiągnięciem. Moze bym się przymierzał na jakąś nokie z Symbianem, ale jeszcze nie wiem.

_Jote[L]Ka_

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Dla mnie idealny byłby telefon z bdb dużym wyświetlaczem(dotykowym, bo te są największe), dobrym dźwiękiem i slotem na pożądną kartę pamięci, która powinna być w zetsawie (min. 4gb). Używam telefonu głównie do oglądania filmów, więc wiecie ;P
Ew. szczęśliwy bym był, gdyby miał i WiFi ;]
..Muszę w wolnej chwili poszukać takowego... ;]

dkjk80

Turysta
Ja od zawsze byłem fanem Nokii aż do roku 2011. Teraz moją ulubioną marką Naj jest Samsung

adizaba

Forumowicz
Elitarny
Samsung,BlackBerry

zwiiad

Turysta
nokia lumia 800

z1xeN

Świeżak
Elitarny
HTC Desire X . Jest wszystko co chcę :) Brakuje w nim tylko mikrofalówki i lodówki ... :P

sebek249

Świeżak
Moim ulubionym jest oczywiście moja SIII. Niczego mi w niej nie brakuje. Telefon po prostu genialny. Nie wymieniłbym go na żaden inny.

RaFF0

Świeżak
Moim ulubionym telefonem jest Nokia Lumia. Głównie ze względu na bardzo atrakcyjny design.

Dam&ano

Świeżak
Moim ulubionym telefonem jest HTC ONE X. Głównie przez parametry jakie ma ten telefon jestem jego fanem.

FałeNeM

Świeżak
Moim ulubionym postem jak do tej pory jest Xperia T ale wkrótce zamierzam kupić coś ekstra za duże pieniądze więc moja się opinia się zmieni. :)

Ostatnie posty