Ulubione telefony

• Thread starter zbaskik
  • Data rozpocz臋cia
Z

zbaskik

艢wie偶ak
Witajcie
Ciekaw jestem jakie s膮 wasze ulubione telefony.Marki i modele.Moim ulubionym telefonem jest Sony Ericsson W595.:D Jakie jest wasze zdanie?:)

Warus23

Warus23

Nokia 9500 FAN
Sponsor
Ekspert
Ja to lubi臋 jak telefon jest funkcjonalny, cz臋sto korzystam z Internetu w telefonie. Jak na razie mia艂em najwi臋kszy kontakt z Sony Ericssonami i co艣 tak Nokiami ale bez Symbiana. Jak na moj膮 kiesze艅 Sony Ericsson k800i jest na razie najlepszym osi膮gni臋ciem. Moze bym si臋 przymierza艂 na jak膮艣 nokie z Symbianem, ale jeszcze nie wiem.

J

_Jote[L]Ka_

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Dla mnie idealny by艂by telefon z bdb du偶ym wy艣wietlaczem(dotykowym, bo te s膮 najwi臋ksze), dobrym d藕wi臋kiem i slotem na po偶膮dn膮 kart臋 pami臋ci, kt贸ra powinna by膰 w zetsawie (min. 4gb). U偶ywam telefonu g艂贸wnie do ogl膮dania film贸w, wi臋c wiecie ;P
Ew. szcz臋艣liwy bym by艂, gdyby mia艂 i WiFi ;]
..Musz臋 w wolnej chwili poszuka膰 takowego... ;]

D

dkjk80

Turysta
Ja od zawsze by艂em fanem Nokii a偶 do roku 2011. Teraz moj膮 ulubion膮 mark膮 Naj jest Samsung

Z

z1xeN

艢wie偶ak
Elitarny
HTC Desire X . Jest wszystko co chc臋 :) Brakuje w nim tylko mikrofal贸wki i lod贸wki ... :P

sebek249

sebek249

艢wie偶ak
Moim ulubionym jest oczywi艣cie moja SIII. Niczego mi w niej nie brakuje. Telefon po prostu genialny. Nie wymieni艂bym go na 偶aden inny.

R

RaFF0

艢wie偶ak
Moim ulubionym telefonem jest Nokia Lumia. G艂贸wnie ze wzgl臋du na bardzo atrakcyjny design.

D

Dam&ano

艢wie偶ak
Moim ulubionym telefonem jest HTC ONE X. G艂贸wnie przez parametry jakie ma ten telefon jestem jego fanem.

F

Fa艂eNeM

艢wie偶ak
Moim ulubionym postem jak do tej pory jest Xperia T ale wkr贸tce zamierzam kupi膰 co艣 ekstra za du偶e pieni膮dze wi臋c moja si臋 opinia si臋 zmieni. :)

Ostatnie posty