Trzeba coś zrobić z głupimi postami.

Jesteś za tym pomysłem?

  • Tak :)

    Głosów: 9 81.8%
  • Nie :(

    Głosów: 2 18.2%

  • Ilość głosujących
    11
Chodzi mi o posty w "wyborach telefonu" i "opiniach". Dokładniej chodzi mi o posty typu "Bierz ten telefon on jest super" albo "Ten telefon jest super". Można by dodać coś do regulaminu uzasadnienia swojej wypowiedzi.


Co do tego kto się za to weźmie :D
To ja mógłbym
 
Ostatnio edytowany:
Coś zrobić ? Ja bym po prostu takie durnoty kasował a jak nie dotrze do usera ze jego posty znikają bo są durne to banik ;)
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Też dobry pomysł , tylko musiałem o tym napisać bo już mnie wkurza gdy ktoś się pyta jaki telefon wybrać , a ktoś mu odpowiada np. "Bierz iPhone bo jest fajny"
 
A może by tak zamknąć forum? :D

Nie no, tak na serio, to trzeba kasować, pisać na pw co i jak, i będzie spoko ;)
W przeciwnym wypadku ost, za ostem, za ostem ost - i tak do skutku :diablo:
 
Ja kasuje wysyłam info na PW, a jak stary temat to zamykam i tyle
 
Wystarcz ustawić by tematy w tych działach usuwały się po 7 dniach i koniec spamu ;-) a posty żeby się tam nie nabijały.
 
Po co od razu kasowały. Zamykać lepiej
 
Myślę, że po miesiącu można spokojnie zamykać. Bo nie raz jest tak, że ten co zastanawia się nad wyborem telefonu po tygodniu napisze, że jednak zmienia zdanie i chyba wybierze inny. Miesiąc i zamykać myślę, że to odpowiedni czas.
 
No oczywiście :!: Często jest tak że użytkownik zakłada temat i na drugi dzień gdy uzyska np 4 odpowiedzi to już kupuje telefon. Tzw Zakup nie przemyślany...
 
Wystarcz ustawić by tematy w tych działach usuwały się po 7 dniach i koniec spamu a posty żeby się tam nie nabijały.
bez sensu - miesiąc później ktoś będzie mieć ten sam problem i zamiast skorzystać z tematu który już był poruszany, będzie musiał rozpocząć wątek od nowa i zacznie się ta sama gadka.. :D
 
No nie przemyślałem tego. Masz rację hi hi
 
Całkiem dobry pomysł, choć nie powiem, że urozmaiciło by to forum ;)Jestem za.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top