Witam, mieszkam ze znajomymi w UK, chcemy ze znajomymi kupić telewizor tylko niekoniecznie chcemy kupować telewizję w Polsce i podpisywać umowy i zakladać tutaj anteny i robić milion kombinacji. Jakie są dla nas opcje ? Na myśl przychodzi mi coś takiego jak telewizja internetowa, ale nie siedzimy w temacie i nie wiem z czym to się je. Zależy nam na Polskich kanałach w jakości HD. Proszę o pomoc :)
 
Sprawdź torn-hdtv mam i polecam działa bez problemu
 
Z instalacją tej aplikacji do oglądania nie ma żadnych problemów ? Jakie masz łącze jeśli mogę wiedzieć, myślę że przy moich 65mb/s nie będzie problemów, na stronie piszą że przy 25 powinno się dobrze oglądać i w tym czasie używać internetu na innych urządzeniach.
 
Napisz do niego emaila szybko odpisuje da test i sobie sprawdzisz co i jak ja oglądam ba swoim prywatnym dekoderze i jest ok ale możesz też oglądać na kodi smart tv itp łącze mam 350 z virgin
 
ja oglądam na iptv co prawda płace 10 miesięcznie( za appkę też trzeba zapłacić jakieś 8 funtów jednorazowo) ale nie mam problemu mam jakieś 300 kanałów w tym sky sport i inne. śmigam na 100 mam 2 dzieci podłączonych na stałe do tabletów i nie mam lagów.
 
Dzięki wszystkim, wybrałem telewizję poleconą przez jednego z Was, wszystko egelancko śmiga :) :) :)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
L Aplikacje iOS Rozrywka 0 Odpowiedzi
Ari911 Poradnia iOS 0 Odpowiedzi
M Symbian - poradnia i dyskusje 16 Odpowiedzi
M Użytkowe [WM] WM 2003, WM 5, WM 6 1 Odpowiedzi
KOZAK1120 Nowości ze świata GSM 1 Odpowiedzi
Top