Telewizja internetowa

  • Thread starter billyj80
  • Data rozpoczęcia
billyj80

billyj80

Turysta
Witam, mieszkam ze znajomymi w UK, chcemy ze znajomymi kupić telewizor tylko niekoniecznie chcemy kupować telewizję w Polsce i podpisywać umowy i zakladać tutaj anteny i robić milion kombinacji. Jakie są dla nas opcje ? Na myśl przychodzi mi coś takiego jak telewizja internetowa, ale nie siedzimy w temacie i nie wiem z czym to się je. Zależy nam na Polskich kanałach w jakości HD. Proszę o pomoc :)
 
Bonus123

Bonus123

Turysta
Sprawdź torn-hdtv mam i polecam działa bez problemu
 
billyj80

billyj80

Turysta
Z instalacją tej aplikacji do oglądania nie ma żadnych problemów ? Jakie masz łącze jeśli mogę wiedzieć, myślę że przy moich 65mb/s nie będzie problemów, na stronie piszą że przy 25 powinno się dobrze oglądać i w tym czasie używać internetu na innych urządzeniach.
 
Bonus123

Bonus123

Turysta
Napisz do niego emaila szybko odpisuje da test i sobie sprawdzisz co i jak ja oglądam ba swoim prywatnym dekoderze i jest ok ale możesz też oglądać na kodi smart tv itp łącze mam 350 z virgin
 
S

sir_ryszard

Turysta
ja oglądam na iptv co prawda płace 10 miesięcznie( za appkę też trzeba zapłacić jakieś 8 funtów jednorazowo) ale nie mam problemu mam jakieś 300 kanałów w tym sky sport i inne. śmigam na 100 mam 2 dzieci podłączonych na stałe do tabletów i nie mam lagów.
 
billyj80

billyj80

Turysta
Dzięki wszystkim, wybrałem telewizję poleconą przez jednego z Was, wszystko egelancko śmiga :) :) :)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:

Ostatnie posty

Top