Telefon do 800 zł z w miarę dobrym aparatem (maj 2018)

• Thread starter Nitroturbo
  • Data rozpoczęcia
Nitroturbo

Nitroturbo

Turysta
Witam telefoniarzy!
Szukam telefonu dla kolegi w okolicach 800 złotych polskich z w miarę dobrym aparatem pamięcią i żeby ogólnie dobrze funkcjonował (FB, Messenger, Snapchat, Instagram itp.)
Czy możecie coś polecić? :)

XeXenon

XeXenon

Turysta
Motorola G5s - Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz zdjęcia przykładowe w jej wykonaniu daj znać ;)

W

wojtek_777

Turysta
Motorola G5s - Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz zdjęcia przykładowe w jej wykonaniu daj znać ;)
Byłem posiadaczem moto g5s plus i z całego serca nie polecam: słabej jakości ekran, software ma problemy ( szczególnie z pamięcią i nikt nie wie jak to rozwiązać oprócz zmianą go).

Nitroturbo

Nitroturbo

Turysta
Byłem posiadaczem moto g5s plus i z całego serca nie polecam: słabej jakości ekran, software ma problemy ( szczególnie z pamięcią i nikt nie wie jak to rozwiązać oprócz zmianą go).
Jakie problemy z software? Co do ekranu zauważyłem te dziwne migotanie przy pewnej jasności, ale na to podobno cierpi cała seria G5...

werkaa

werkaa

Forumowicz
Elitarny
jak bierzesz pod uwagę używki to zdecydowanie Moto G5s Plus lub Honor 8, ewentualnie Motorola Moto Z ;)

Zoril

Zoril

Turysta
Jeśli dobry aparat, to odradzam lenovo k6 note. Ogólnie to niby ma 16mpx z tyłu, ale żeby zrobić dobre zdjęcie, to trzeba mieć dobre światło i w miarę sztywną rękę. Przedni tak samo. Zdjęcia nocne są kijowe, nawet z lampą. Jeśli chodzi o resztę to działa sprawnie :)

Raciborski

Raciborski

Forumowicz
Elitarny
z w miarę fajnych i ciekawych modeli, które nie zostały wyżej wymieniony możesz sprawdzić też te:
  1. LG Q6, Xiaomi A1,
  2. Samsung Galaxy A5 2017,
  3. Samsung Galaxy A3 2017,
  4. Honor 9 Lite,
  5. Huawei Mate 10 lite,
  6. Huawei P9,
  7. Xiaomi Redmi 5plus,
  8. Xiaomi Note 4 4/64, Xiaomi 4prime,
  9. Alcatel Idol 4s
;)

K

Kadafi96

Turysta
Witam wszystkich i podpinam się do tematu: poszukuje telefonu do ok. 800 zł (używka też może być).
Telefon musi NIE MIEĆ nakładki systemowej oraz szybki procesor i dobry układ graficzny, wodoodpowność mile widziana ;)

dexter992

dexter992

Moderator
GSMX Team
Witam wszystkich i podpinam się do tematu: poszukuje telefonu do ok. 800 zł (używka też może być).
Telefon musi NIE MIEĆ nakładki systemowej oraz szybki procesor i dobry układ graficzny, wodoodpowność mile widziana ;)
Xiaomi Mi a1 - chyba na rynku nie ma lepszego modelu w tej kwocie. Xiaomi przebija wydajnością Motorole w tej cenie. No i należy do Android One :)

Raciborski

Raciborski

Forumowicz
Elitarny
A jak z telefonów używanych to Motorola X4 - spełnia wymogi w 100% - IP68, snapdragon 630.. (nowa teraz kosztuje ~ 1300 zł, więc używkę w Twojej kwocie spokojnie znajdziesz :P )

Wszystko lepsze jest w X4, standard bt, procesor, aparat (drugi jest szerokokątny w X4) i ma IP68. Jedyna korzyść w Mi A1 to 4 GB RAMu.
Co do pamięci wewnętrznej to na Androidzie bez nakładki można sobie sd formatować na pamięć wewnętrzna więc karta 32/64 gb niweluje różnicę pamięci wewnętrznej w tym przypadku - robisz format i zapisujesz aplikację na karcie :)
Każdy znajdzie coś dla siebie, przy czym moim zdaniem X4 oferuje więcej w tej cenie.

DeTeMoto

DeTeMoto

Turysta
Ogólnie polecam Moto X4, jeśli zależy Ci na aparacie i gadżetach (bardzo praktycznych) typu Moto Display, Moto Key itd. Xiaomi Mi A1 będzie delikatnie wydajniejszy, ale ma słabszy aparat. Z tego co się orientuję, to czas działania baterii będzie w obu smartfonach podobny, tj ~ jeden dzień. Osobiście wybrałbym X4, ale to Twój wybór :P

Czajo_PL

Czajo_PL

Turysta
Za te pieniądze weź Xiaomi Mi A1, sam go posiadam i jest świetny - żadnych ścięć, żadnego lagowania, a to dlatego, że to czysty Android. Polecam!

Ostatnie posty