Swype - klawiatura dla androida Klawiatury za darmo

• Thread starter Piotr__11
  • Data rozpoczęcia
irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Trzeba wejść w ustawienia -> język i klawiatura -> zaznaczyć program swype

Lajki: klaudia10094
K

klaudia10094

Świeżak
Mam . Udało się znaleść... Wielkie dzięki :)
=====Dodano:=====
mam wersję 2.6.47.11856 więc powinna być dobra na lg gt 540

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
No powinna. Na X8 działa dobrze. Widzę masz androida 1.6, pewnie dlatego nie działa. Zaktualizuj do 2.1 (wcześniej zrób kopię zapasową ;) ) Telefon będzie działał lepiej i szybciej, więcej aplikacji dasz radę uruchomić

edit: spróbuj tej wersji:
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć ten link. Zaloguj się lub zarejestruj

jest to v1.56 podobno na androida 1.6

Ostatnio edytowany:
K

klaudia10094

Świeżak
irocket zainstalowałam sobie tą wersję. Teoretycznie działą (tzn. nie zamyka się jak poprzednie) , tylko jest mały problem. Na tej klawiaturze moge normalnie wpisywać słowa ale gdy próbuje "przeciągać palcem" to słowa się nie wyświetlają. Może potrzebny jest jakis słownik...

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
To jest dość stara wersja. Wszystko jest w ustawieniach. Wchodzisz w ustawienia -> język i klawiatura -> program swype (ustawienia programu swype). Tam powinno być Okno wyboru słowa. Jak ustawisz na mniej, to jak już nie będzie wiadomo jakie słowo, to wtedy wyświetli okienko. Tam masz jeszcze inne ustawienia, wybierz najlepsze dla siebie.

A

atomiswave

Świeżak
Sponsor
Swype to naprawdę dobra i szybka klawiatura, testowałem na SGS (wersja fabryczna) i daje radę.
Przy okazji... mógłby ktoś reupnąć wersję dla Nexus One, najlepiej jakąś nowszą z pełniejszym słownikiem?